Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Wieluniu

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ 71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sedan z "garażem" w bagażniku to jest to :naughty:

Opublikowano

nie, no było kiedyś jakieś kombi, ale się zmyło, czekaj, czekaj :mysli: chyba do krakowa :polew: :polew:

Opublikowano

maro na pocztę poszło to co można znaleźć na stronce niby pierdoły ale sprawdzić warto

Opublikowano

Było kiedyś jakiekolwiek kombi na zlocie? Bo po fotach to widzę, że same sedany :gwizdanie:

Jak przyjedziesz na następnego spota to będziesz nr1 :good:

Opublikowano

Ale kolega ma w opisie limuzyna tak wiec czy będzie pierwszy???

Opublikowano

No faktycznie, więc o co mu chodzi z tymi nie lubianymi ''kombi'' ??????????????????

Opublikowano

lubiany

No faktycznie, więc o co mu chodzi z tymi nie lubianymi ''kombi'' ??????????????????

lubiany czy nie, ja tam b5 w s4 nie pogardze nigdy

Opublikowano

S4 avant do przyjęcia. Czekam na @ od Ciebie bo jeszcze nie dotarł.

Opublikowano

Jeśli koledzy nie mają nic przeciwko to ja podlece na kolejny spot Avantem :hi:Narazie 100%seria ,ale mam go nie cały miesiąc więc nie linczujcie mnie odrazu :no:

Opublikowano

Zapraszamy :> im nas więcej tym lepiej

Opublikowano

Zróbcie kiedyś spot w sobotę to i ja przyjadę a nie wiecznie niedziela :( każda niedzielę mam zajęta :)[br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 23:39_________________________________________________Zróbcie kiedyś spot w sobotę to i ja przyjadę a nie wiecznie niedziela :( każda niedzielę mam zajęta :)

Opublikowano

W sobotę jeszcze się pracuje a w niedziele jedni się modlą a drudzy mają czas jechać na spota.

Rozważymy dla ciebie jakąś sobotę.

Opublikowano

No faktycznie, więc o co mu chodzi z tymi nie lubianymi ''kombi'' ??????????????????

Nie pisałem nic, że nie lubię avantów :kox:, wręcz przeciwnie. Jeździłem kilkoma i powiem szczerze, że avant prowadzi się lepiej( mam na myśli standardowy zawias 1BA) :gwizdanie:

BTW szwagier ma avanta b6 więc może zjawimy się wspólnie za spocie :hi:

Opublikowano

jakt nie było Andrzej dył a6 , i goclik starą a6 w kombi :tongue4:

Opublikowano

W większości są sedany ale i avanta nie brakuje na spotach.Zapraszamy wszystkich :hi:

Opublikowano

jakt nie było Andrzej dył a6 , i goclik starą a6 w kombi :tongue4:

a co Ty tam wiesz, gdy na zlotach nie bywasz :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

BYWAM , TYLKO JAK MAM CZAS :hi::good:

Opublikowano

BYWAM , TYLKO JAK MAM CZAS :hi::good:

nie jak mam czas, tylko obowiązek jest :evil:

dlatego na następnym zlocie będziesz musiał karnie spalić gume :gwizdanie:

i nie obchodzi nas, że nowe masz i szkoda czy cuś :naughty:

masz być tym swoim golasem i już :wink4:

dla przypomnienia:

=====================================================================================================

:a4fan: NASTĘPNY SPOT 29.01.2012r :a4fan:

godz.15.30

ul. Podwale/Ratusz

Mile widziane inne propozycje np: wyjazdy integracyjne,ciekawe miejsca itp.

======================================================================================================

619e639881f0e8d2med.jpg

======================================================================================================

:a4fan::a4fan:

Opublikowano

wiesz jak golasem :angry:, a wysietlacz --kolr :shocked:

Opublikowano

Rafał i tu wbiłeś gwoździa, ale możliwe że nie na długo :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.