Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Wieluniu

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ 71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie widać zdjęć :mysli:

będą jutro, fotograf padnięty :polew:

[br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 23:54_________________________________________________

:slina:

c710d508db3bb91fmed.jpg

i tyle

Opublikowano

Drzemiący potwór W12 :slina: Ma odejście jak samolot :kox:

Resztę fotek też zapodaj.

Opublikowano

tyle koników na jednym zlociku jeszcze nie było :gwizdanie:

liczymy:

1. alex ---------------160

2. luk2525 ------------150

3. wircik --------------220

4. maro-a4------------149!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5. W12----------------450

6. A6 Rafała-----------170

7. A6 Andrzeja---------140

8. Rafal F--------------130

9. A6 1,8T-------------150

10.

Razem-----------------1719 Peesów :gwizdanie:

72f3cc1d.jpg

5a5758bc.jpg

a4459b8b.jpg

cd8a6758.jpg

8aaca714.jpg

293660a9.jpg

c5d78407.jpg

72dbfd79.jpg

dc6c5635.jpg

e8e5e81b.jpg

Opublikowano

2. luk2525 ------------ 150

Opublikowano

3. wircik ----- 220

Opublikowano

maro-a4---------------149!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 20:50_________________________________________________Dopisz konie W12 i reszty co uczestniczyli a się nie wpisują.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
tyle koników na jednym zlociku jeszcze nie było gwizdanie

liczymy:

1. alex ---------------160

2. luk2525 ------------150

3. wircik --------------220

4. maro-a4------------149!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5. W12----------------450

6. A6 Rafała-----------170

7. A6 Andrzeja---------140

8. Rafal F--------------130

9. A6 1,8T-------------150

10.

Razem-----------------1719 Peesów gwizdanie

jak będzie tym razem :mysli:

maro pewnie znowu nas zaskoczy :gwizdanie:

Opublikowano

moje 150 km będzie na 100%, to juz mamy 310 :naughty:

Opublikowano

Jadę dzisiaj do Częstochowy,nie wiem czy zdążę wrócić do 16.00, więc może mnie dzisiaj nie być :(

Opublikowano

Jadę dzisiaj do Częstochowy,nie wiem czy zdążę wrócić do 16.00, więc może mnie dzisiaj nie być :(

będzie nam brakować Twoich 149-iu :polew:

liczymy, że na koniec zdążysz i liste podpiszesz :naughty:

ale, ale może Roger w końcu się obudzi :evil:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

kto tu manipuluje terminem następnego zlotu :evil:

Opublikowano

Termin 2-go września nie każdemu pasował,więc przekładamy na 9-go :tongue4:

Opublikowano

ZDJĘC NIE WIDAĆ ZE ZLOTU NIE WIEM CO SIĘ DZIEJE Z OBSŁUGĄ TEJ STRONY , SORAZ GOŻEJ :thumbdown:

Opublikowano

sie kolega nie denerwuje, już poprawiłem zestawienie :polew:

tyle koników na jednym zlociku jeszcze nie było tyle koników na jednym zlociku jeszcze nie było

liczymy: liczymy:

1. alex ---------------160 1. alex ---------------160

2. luk2525 ------------150 2. luk2525 ------------150

3. wircik --------------220 3. wircik --------------220

4. maro-a4------------149!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 4. maro-a4------------149!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5. W12----------------450 5. W12----------------450

6. A6 Rafała-----------170 6. A6 Rafała-----------170

7. A6 Andrzeja---------140 7. A6 Andrzeja---------140

8. Rafal F--------------130 8. Rafal F--------------131

9. A6 1,8T-------------150 9. A6 1,8T-------------150

10. 10.

Razem-----------------1719 Peesów Razem-----------------1720 Peesów

[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 15:41_________________________________________________

Termin 2-go września nie każdemu pasował,więc przekładamy na 9-go :tongue4:

9-ty też nie dobry :no:

:dance2: ARTUR sie żeni :dance2:

Opublikowano
:thumbdown: ja nadal tych zdjęć nie widzę :shocked:
Opublikowano

:thumbdown: ja nadal tych zdjęć nie widzę :shocked:

coś się porobiło z hostingiem zdjęć, nie chce mi się wrzucać na inny :confused4:

pokarzę Ci wszystkie na następnym zlocie :wink4:

a mam ich dużo więcej niż było wklejonych, mam też film :gwizdanie:

Opublikowano

:polew:mam nadzieję że dojadę :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zapraszam dzisiaj wszystkich, pogoda powinna dopisać :good:

Opublikowano

nie mogłem dojechać , awaria sprzętu , ale teraz będzie już tylko lepiej :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.