Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Wieluniu

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ 71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie nie Andrzej wie jakie kupić :disgust:, zapoznał się z techniką a6 i wybrał najlepszy :good:, słyszę że chcecie jechać do Wieruszowa na zlot :polew:

Opublikowano

nie nie Andrzej wie jakie kupić :disgust:, zapoznał się z techniką a6 i wybrał najlepszy :good:, słyszę że chcecie jechać do Wieruszowa na zlot :polew:

mówisz o tej imprezie :cool1:

http://yfrog.com/0qplakatgotowymaawersjaj

może zlot zrobimy wyjazdowy :gwizdanie:

Opublikowano

nie nie Andrzej wie jakie kupić :disgust:, zapoznał się z techniką a6 i wybrał najlepszy :good:, słyszę że chcecie jechać do Wieruszowa na zlot :polew:

mówisz o tej imprezie :cool1:

http://yfrog.com/0qplakatgotowymaawersjaj

może zlot zrobimy wyjazdowy :gwizdanie:

Zawsze wszyscy duzo gadaja a nikt sie nigdzie nie wybiera

Opublikowano

Łukasz jesteś człowiekiem AUTORYTETU"GŁOSUJ" zarządz a pojedziemy :good:

Opublikowano

nie jestem zwolennikiem takich dalekich wyjazdów :thumbdown:

Opublikowano

nie jestem zwolennikiem takich dalekich wyjazdów :thumbdown:

Rafał, no co Ty :naughty:

jak coś to weźmiemy Twoją na hol (sztywny) :polew:

Opublikowano

w niedziele tam za duzo sie nie dzieje, wiecej do zobaczenia jest w sobote

Opublikowano

w niedziele tam za duzo sie nie dzieje, wiecej do zobaczenia jest w sobote

Ja w sobotę jestem wolny dopiero po 14.00 :(

W niedziele to można jechać rano po śniadanku :naughty:

Opublikowano

to gdze ten złot będzie :cool1:

Opublikowano

życzę powodzenia :(

Opublikowano

życzę powodzenia :(

co to :foch:

mówi mi tu szybko o so chodzi :mysli:

Opublikowano

pytam czy jest zlot w niedzielę :tongue4: , awy jedziecie gdzieś pod warszawę :thumbdown:

Opublikowano

pytam czy jest zlot w niedzielę :tongue4: , awy jedziecie gdzieś pod warszawę :thumbdown:

pod jaką Warszawę :naughty:

Mieleszynek jest koło Wieruszowa :cool1:

Opublikowano

a tak do mieleszynka w niedzielę na 15 ** andrzej też będzie :hi:

Opublikowano

a tak do mieleszynka w niedzielę na 15 ** andrzej też będzie :hi:

też się pisze :>

Opublikowano

Pewnie że się pojedzie :good:[br]Dopisany: 28 Maj 2011, 23:31_________________________________________________

Dzisiaj o godz 15.00 będziemy tutaj----->http://yfrog.com/0qplakatgotowymaawersjaj

Kto chce to niech przyjeżdża, na pewno się spotkamy.

(Nie jest to wyjazd zintegrowany, każdy przyjeżdża na własną rękę)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

furki wypucowane na zlot :mysli:

maro-a4 widziałem - wygląda na zadbaną :good:

:a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Opublikowano

deszcz pada , d*pa z pucowania ostatnio mam pecha z pucowaniem bo albo deszcz albo ptatki

Opublikowano

deszcz pada , pupa z pucowania ostatnio mam pecha z pucowaniem bo albo deszcz albo ptatki

właśnie co miałem jechać na myjke, a tu lipa :no:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.