Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Wieluniu

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ 71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzięki wszystkim przybyłym na dzisiejszy zlocik :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Marcin tu masz przykładowy zestaw

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=172301.0;topicseen

na alledrogo

http://moto.allegro.pl/listing.php/search?string=8P0+862+335+&category=620&description=1

Mateusz-już biorę się za szukanie gdzie ten przewód powinien być podłączony -----------

patrząc na schemat to z 8-N18 idzie przewód 4 do obudowy filtra powietrza :mysli:

Opublikowano
Tak na pierwszym twoim spocie to mapy nie dostaniesz,może jakieś wskazówki cool1
:good:

i tak trzymac nie ma cwaniactwa na jednego spota

Opublikowano

szukałem sam tego przewodu gdzie on dochodzi i nic nie wymyslilem ;/

Opublikowano

szukałem sam tego przewodu gdzie on dochodzi i nic nie wymyslilem ;/

jak masz garaż to mogę podjechać i oblukać sprawe :mysli:

Opublikowano

własnie jest w tym problem ze nie mam ;/ od jakis 2 tyg probuje cos wynajac na wieluniu bez rezultatu ;/ moze masz jakies pomysly ??

Opublikowano

ja postawilem swoj , przyjemnosc 2tysie

Opublikowano

własnie jest w tym problem ze nie mam ;/ od jakis 2 tyg probuje cos wynajac na wieluniu bez rezultatu ;/ moze masz jakies pomysly ??

jak będe jechał na wieś to dam Ci znać, weźmiesz coś na pozytywne myślenie i ......

[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 20:36_________________________________________________

ja postawilem swoj , przyjemnosc 2tysie

jak dojazd, przydałoby się :quattro:

Opublikowano

własnie jest w tym problem ze nie mam ;/ od jakis 2 tyg probuje cos wynajac na wieluniu bez rezultatu ;/ moze masz jakies pomysly ??

jak będe jechał na wieś to dam Ci znać, weźmiesz coś na pozytywne myślenie i ......

[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 20:36_________________________________________________

ja postawilem swoj , przyjemnosc 2tysie

jak dojazd, przydałoby się :quattro:

Na ten śnieg, bez odśnieżania to potrzebne wysokie :quattro::cool1:

Opublikowano

jak dojazd, przydałoby się :quattro:

Na ten śnieg, bez odśnieżania to potrzebne wysokie :quattro::cool1:

przyjdzie czas to się i :quattro: doreza

a jak tam bateria :mysli:

Opublikowano

Witam, gdzie w Wieluniu kupię tanio filtr paliwa?

Opublikowano

Na filtrach nie oszczędza się,podjedz na Krakowskie Przedmieście"sukiennice"

Opublikowano

czyli nikt mi nie pomoże w sprawie tego przewodu ?? wtajemniczeni wiedza o jaki przewód chodzi ;)

Opublikowano

czyli nikt mi nie pomoże w sprawie tego przewodu ?? wtajemniczeni wiedza o jaki przewód chodzi ;)

bez garażu se neda :no:

logi też nie ma jak zrobić :naughty:

Opublikowano

alex mam pytanie nie wiesz czy roger ma garaz ewntualnie czy sie bawi w takie cos po pracy ... oczywiscie zapłace ewentualnie jak sie z nim skontaktowac ;) z gory dziekuje ;)

Opublikowano

al ex mam pytanie nie wiesz czy Roger ma garaż ewentualnie czy sie bawi w takie cos po pracy ... oczywiście zapłacę ewentualnie jak sie z nim skontaktować ;) z góry dziękuje ;)

ROGER jest pierwszy u mnie :) Chyba w sobotę,zagadam z nim i zrobimy spota w sobotę u mojego ojca w ciepłym dużym garażu :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dobry wieczór :hi:

W ostatnią sobotę stycznia robimy imprezkowego spota w jakimś klubie z muzyczką. Taki niby wojewódzki :wink4:

Jak coś - zapraszamy do Łodzi.

Wszelkie info na bieżąco tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22268.21120

:wink4:

Opublikowano

Życzę wszystkim zdrowych , spokojnych , radosnych... Świąt Bożego Narodzenia :) i oczywiście Szczęśliwego Nowego Roku , takiego w którym się wszystko układa a w Niuni nic nie stuka i nie lata :> w ogóle najlepszego i "S - czwórki" dla każdego :good:

Pozdrawiam.

Jaro

P.S.

Nie obiecuję że wpadnę Was odwiedzić ale obiecuję że się postaram.Jeżeli jeszcze moja karta wstępu nie przeterminowała się :wink4:

Opublikowano
Nie obiecuję że wpadnę Was odwiedzić ale obiecuję że się postaram.Jeżeli jeszcze moja karta wstępu nie przeterminowała się

miejsca ci u nas dostatek, Twoja obecność wręcz wskazana :wink4:

niedzielny spocik

9d98d70b.jpg

2e855cb5.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.