Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Wieluniu

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ 71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, znacie jakiegoś dobrego magika od TDI w naszym rejonie? :gwizdanie:

Opublikowano

Co Ci się dzieje? przyjedz na spota,to poradzizmy :cool1:

,

ciągłe buuuu i drgania budy przy przyspieszaniu w okolicach obr 1600-2100/min. Silnik na jałowym drga zbyt silnie. Jestem po wymianie plecionki(łącznika elastycznego) i wyciąłem kata :evil: ( zastąpiony tłumikiem przelotowym)

B. chętnie bym się zjawił ale ponownie miałem kłopoty z dotarciem.

Opublikowano

Witajcie :)

Trwają jeszcze zapisy na ręczniki klubowo-plażowe

Oto link : RĘCZNIKI KLUBOWE - http://www.a4-klub.pl/smf/recznik_plazowy_1_tura_zbieramy_chetnych-t87352.0.html

ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH :good:

Opublikowano

Co Ci się dzieje? przyjedz na spota,to poradzizmy :cool1:

,

ciągłe buuuu i drgania budy przy przyspieszaniu w okolicach obr 1600-2100/min. Silnik na jałowym drga zbyt silnie. Jestem po wymianie plecionki(łącznika elastycznego) i wyciąłem kata :evil: ( zastąpiony tłumikiem przelotowym)

B. chętnie bym się zjawił ale ponownie miałem kłopoty z dotarciem.

a poduszki na skrzyni i silniku w jakim stanie ?

Opublikowano

a poduszki na skrzyni i silniku w jakim stanie ?

Byłem u jednego machera na kanale i stwierdził, że wsjo oki.... sprawdzałem też korekty na pompkach. Dwie z nich już mają po 1,5 do 2 korekty( jedna na - druga na +) ale to by już szarpał i nierówno chodził... a nie ma tego objawu

Wracając do poduszek silnika to kiedyś wywaliło mi błąd ale po skasowaniu nie pojawił się więcej. Koszt dwóch poduch w ASO to 800 zeta, więc na chybił trafił nie mam zamiaru leczyć tej przypadłości... chyba, że ktoś ma na podmiankę :decayed:

Kilku ludzi na forum ma ten sam problem i nikt tego nie rozgryzł do końca... buczenie z okolic filtra pow. itd Jak ściągnę cały filtr to z dolotu turbawki buczy(dudni) jak cholera! Jeśli ograniczyć dopływ zasysanego powietrza- domykając powoli klapę gaszącą - milutka cisza :gwizdanie:

Opublikowano

a poduszki na skrzyni i silniku w jakim stanie ?

Byłem u jednego machera na kanale i stwierdził, że wsjo oki.... sprawdzałem też korekty na pompkach. Dwie z nich już mają po 1,5 do 2 korekty( jedna na - druga na +) ale to by już szarpał i nierówno chodził... a nie ma tego objawu

Wracając do poduszek silnika to kiedyś wywaliło mi błąd ale po skasowaniu nie pojawił się więcej. Koszt dwóch poduch w ASO to 800 zeta, więc na chybił trafił nie mam zamiaru leczyć tej przypadłości... chyba, że ktoś ma na podmiankę :decayed:

Kilku ludzi na forum ma ten sam problem i nikt tego nie rozgryzł do końca... buczenie z okolic filtra pow. itd Jak ściągnę cały filtr to z dolotu turbawki buczy(dudni) jak cholera! Jeśli ograniczyć dopływ zasysanego powietrza- domykając powoli klapę gaszącą - milutka cisza :gwizdanie:

U nas nikt takiego przypadku nie miał.Ile ta twoja maszyna ma przelatane?Bez wypadkowy jest?

Wydaje mi się że trzeba dokładne logi zrobić.

Opublikowano

Hmmm jest to auto bezwypadkowe. Z przebiegiem obecnie 225kkm. Kupiłem go rok temu osobiście w Belgii ( nie od czarnego :tongue4:) z przebiegiem 198kkm. Książka prowadzona do końca, ale nie chce mi się wierzyć, że to był prawdziwy przebieg.na 2001r to troche za mało.

Tzn jakie grupy masz na myśli?

Opublikowano

Hmmm jest to auto bezwypadkowe. Z przebiegiem obecnie 225kkm. Kupiłem go rok temu osobiście w Belgii ( nie od czarnego :tongue4:) z przebiegiem 198kkm. Książka prowadzona do końca, ale nie chce mi się wierzyć, że to był prawdziwy przebieg.na 2001r to troche za mało.

Tzn jakie grupy masz na myśli?

Można sprawdzić dokładnie ile ma nalatane :naughty:

Chcesz coś się dowiedzieć to zapraszam w niedziele na spota.

Opublikowano

:!:>>>>>>>>ZE WZGLĘDU NA WSZYSTICH ŚWIĘTYCH,SPOT PRZESUNIĘTY NA 07.11 NIEDZIELA GODZ 16.00<<<<<<<<< :!:

Opublikowano

Siema mam pytanko czy na wasze Spoty przyjeżdżają też ludzie z np. opolskiego czy ze śląskiego? Czy spotykacie się w waszym gronie? Pozdrawiam.

Opublikowano

OK to jak będziecie motać jakiegoś Spota a ja wtedy będę miał wolne to wpadnie do was.

Opublikowano

Panowie pilna sprawa :)

Dajcie namiar na jakiegoś ogarniętego elektro mechanika z okolic Wielunia

Opublikowano

Panowie pilna sprawa :)

Dajcie namiar na jakiegoś ogarniętego elektro mechanika z okolic Wielunia

Mechanika i Elektromechanika Pojazdowa. Jagiełka Stanisław

Wieluń ul. Orzeszkowej 10

Opublikowano

Panowie pilna sprawa :)

Dajcie namiar na jakiegoś ogarniętego elektro mechanika z okolic Wielunia

A co się spsuło?

Opublikowano

2.5 klękł i chcę kupić od klubowicza Spetznaz AVG i chodzi o ogarnięcie elektryki :(

Opublikowano

Nie remontujesz tego 2,5 chcesz założyć słabszą jednostkę :mysli:

Opublikowano

nie opłaca się remont bo:

Walki 3tys zł

Hydraulika i zawory 2tys zł

Pompą oleju i łańcuch i rozrząd i prowadnice łańcucha 2tys zł :)

Remontował byś?

Jakbym włożył avg to mam auto 80kg lżejsze i sobie program i mam to samo :)

Opublikowano

nie opłaca się remont bo:

Walki 3tys zł

Hydraulika i zawory 2tys zł

Pompą oleju i łańcuch i rozrząd i prowadnice łańcucha 2tys zł :)

Remontował byś?

Jakbym włożył avg to mam auto 80kg lżejsze i sobie program i mam to samo :)

Szkoda że nie pomyślaleś przed zakupem 2.5,kupić taniej i dokładać czy dać więcej i cieszyć się z jazdy?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.