Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Wieluniu

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ 71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja na tak :good: jak wcześniej pisałem,reflektuje na takie tablice z nickiem forum np.moje MARO A4 fajnie by było pośmigać po mieście na takich blachach :good:

Piszcie co wy na to :naughty:

ja też się pisze na te blachy :good:

zróbmy grupowe zamówienie :>

tylko muszę się zastanowić co ma być na moich :mysli:

raczej zamówie białe z czarnymi napisami na podkładzie unijnym ALEX A4

Opublikowano

Ja bym zrobił MARO A4 :kox:

Spot na takich blachach byłby zarąbisty :gwizdanie:

Opublikowano

Cześć chłopami,dawno mnie tu nie było heh na wstępie pozdrawiam stałych klubowiczów ,jak i tych nowych.

Mam pytanko;ile kosztuje rozrząd z robocizna do audi a4 2.5tdi,jakies granice od-do podajcie. Mniej więcej sie orientuuje,ale słucham Waszych opini.

Z góry dzięki serdeczne.

Opublikowano

Cześć chłopami,dawno mnie tu nie było heh na wstępie pozdrawiam stałych klubowiczów ,jak i tych nowych.

Mam pytanko;ile kosztuje rozrząd z robocizna do audi a4 2.5tdi,jakies granice od-do podajcie. Mniej więcej sie orientuuje,ale słucham Waszych opini.

Z góry dzięki serdeczne.

To zależy na jakich częściach to zrobisz,średnia kwota to 2,500 zł.

Opublikowano

dzisiejszy zlocik

<img src="http://www.fotoszok.pl/upload/beef367f.jpg" alt="Fotoszok.pl" />

młody uczestnik zlotu i jego pojazd

<img src="http://www.fotoszok.pl/upload/ff8e9cf6.jpg" alt="Fotoszok.pl" />

<img src="http://www.fotoszok.pl/upload/99bd0c97.jpg" alt="Fotoszok.pl" />

takie serce to jest...........

<img src="http://www.fotoszok.pl/upload/aed81b8b.jpg" alt="Fotoszok.pl" />

Opublikowano

no to następny spocik będziemy mieli ciekawy

http://www.radiozw.com.pl/

[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 20:58_________________________________________________

a co to :mysli:

czerwona bryka, jak przystało na Komendanta Straży Pożarnej wozi kartke za szybą :naughty:

czyżby Pan Komendant zmieniał na B8 :slina:

należy się wyjaśnienie :wink4:

Opublikowano

Tablice zamówiłem,białe unijne z czarnym napisem MARO A4 :good:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 22:40_________________________________________________Zamawiajcie zrobimy mega spot :kox:

Opublikowano

Tablice zamówiłem,białe unijne z czarnym napisem MARO A4 :good:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 22:40_________________________________________________Zamawiajcie zrobimy mega spot :kox:

dla mnie też zamówione :gwizdanie:

Opublikowano

Tablice zamówiłem,białe unijne z czarnym napisem MARO A4 :good:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 22:40_________________________________________________Zamawiajcie zrobimy mega spot :kox:

dla mnie też zamówione :gwizdanie:

Pochwal się co będziesz miał napisane :kox:

Opublikowano

Tablice zamówiłem,białe unijne z czarnym napisem MARO A4 :good:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 22:40_________________________________________________Zamawiajcie zrobimy mega spot :kox:

dla mnie też zamówione :gwizdanie:

Pochwal się co będziesz miał napisane :kox:

ALEX A4 na tym samym podkładzie co Ty :good:

Opublikowano

Jaki koszt takiej przyjemności?

Opublikowano

stała ekipa :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan:

b52ce9db.jpg

Opublikowano

Chociaż jedna symboliczna fotka :good: Ale nie widać niebieskiej 3litrowej B6

Opublikowano

Chociaż jedna symboliczna fotka :good: Ale nie widać niebieskiej 3litrowej B6

a niebieska stała tak troszke z boczku i nie zmieściła się w obiektyw :polew:

z takim silniczkiem to se może ......... :gwizdanie:

Opublikowano

padaka jka nie wiem co, trzebylo przedzownic to bym podjechal bylem chwile - poprstu zenada.

A propokarty to sie zapisalem w poscie i czekam czy cos ktos napisze

Opublikowano

padaka jka nie wiem co, trzebylo przedzownic to bym podjechal bylem chwile - poprstu zenada.

A propokarty to sie zapisalem w poscie i czekam czy cos ktos napisze

Takie piski były,myślałem że to ty paliłeś gumę :polew:

Co do karty to ja dostałem ofertę z banku BPH że za tankowanie na ORLENIE dostane zwrot z każdego litra ON 20gr :good:

Zatankowałem 2 razy na próbę zobaczymy jak przyjdzie mi rozliczenie konta.

Opublikowano

Witam klubowicze,

razem z rodzicami jeszcze nienarodzonego chłopca prosimy o pomoc, zajrzyjcie do tego wątku, każdy grosz się liczy: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=160387.0

pozdrawiam i dziękuję za każdą pomoc :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.