Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Wieluniu

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ 71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ulala... szykuje się spora ekipa :naughty:

super... ja się z moimi chłopakami dogadam, i pojedziemy ewentualnie na 2 autka... niech też mają coś z tych spotów i wychylą jakieś piwko z kolegami z EWI :notworthy::naughty:

Opublikowano

ulala... szykuje się spora ekipa :naughty:

super... ja się z moimi chłopakami dogadam, i pojedziemy ewentualnie na 2 autka... niech też mają coś z tych spotów i wychylą jakieś piwko z kolegami z EWI :notworthy::naughty:

Zasada jest taka że każdy swoją furką i bez piwka :naughty:

Piwko będziemy pić na spotach kilku dniowych :good:

Opublikowano

zrozumiałam :>

Opublikowano
  • Autor

ulala... szykuje się spora ekipa :naughty:

super... ja się z moimi chłopakami dogadam, i pojedziemy ewentualnie na 2 autka... niech też mają coś z tych spotów i wychylą jakieś piwko z kolegami z EWI :notworthy::naughty:

Zasada jest taka że każdy swoją furką i bez piwka :naughty:

Piwko będziemy pić na spotach kilku dniowych :good:

tak jak maro pisał każdy swoją furą :evil: a to :drunk: u mnie oznacza kawę :evil::decayed:

Opublikowano

ROGER to chyba sprzedał tę Alfe159,bo na spota w niedziele przyjeżdża i na następnego w Kłobucku się umawia :polew:

Opublikowano

Witam dopisuję się do listy obecności jako SKL :wink4:

:oklaski: :oklaski: :oklaski:
Opublikowano
  • Autor

i jak to wygląda :gwizdanie:

3a884c6d689e7590med.jpg

Opublikowano

Ładny foto montaż :gwizdanie: Wygląda kozacko :kox: Bier się za rezanie :good:

Do niedzieli zdążysz?

Opublikowano
  • Autor

Ładny foto montaż :gwizdanie: Wygląda kozacko :kox: Bier się za rezanie :good:

Do niedzieli zdążysz?

może zdąże :naughty:

Opublikowano

też będe rezał wydech na dwie strony, jak robisz przejście na prawą stronę :mysli:

no ale jak zrobisz to będzie kozacko wyglądać (prawie jak w alfie) :gwizdanie:

Opublikowano

No panowie imponujecie,może ja też :mysli:

20ce6931a82dbc0dmed.jpg[br]Dopisany: 10 Marzec 2009, 23:32_________________________________________________

też będe rezał wydech na dwie strony, jak robisz przejście na prawą stronę :mysli:

Może bez-przewodowo :polew: I tu motoryzacja stoi w miejscu :naughty:

Opublikowano
  • Autor

na niedziele niedam rady ale myśle nad tym :gwizdanie: :kox: :kox:

b776298a39567bf4med.jpg

Opublikowano

sorry, ale wg mnie, to już przegięcie.

Opublikowano
  • Autor

maro twoja wygląda lepiej :kox:

Opublikowano

Przykro mi oznajmiać takie wiadomości, ale jednak jutro się nie zobaczymy :(

Tak wyszło felernie, że ludzikom jutro się plany zmieniły, we dwóch nie pojedziemy. Zjawimy się u Was następnym razem, pewną, mocną ekipą!

Przepraszam w imieniu swoim i kolegów i mam nadzieję, że zostanie nam to wybaczone :wink4:

Opublikowano
  • Autor

i ekipy z SKL nie będzie :no:

jutro jechać nie jechać, na zlot bo taka cisza może wielunia też nie będzie oto jest pytanie :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.