Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Wieluniu

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ 71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie a kiedy byl ten spocik w wieruszowie???

Trzeba częściej zaglądać i czytać,informacje zawsze są w pierwszym poście.[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 08:42_________________________________________________Żadnych komentarzy po spocie :mysli:

Opublikowano

spocik malina, atmosfera, której można tylko pozazdrościć :>

Tyle gumy jeszcze nie zostało na asfalcie, co teraz, aż strach pomyśleć, co by się działo jak by był ROGER :evil:

Planowany wypad do Kamionu w pierwszomajowy weekend, czyli robi się gęsto :good:

ps. moja :a4fan: nabrała nowego wyglądu :gwizdanie:

cbc004c95f0054b5med.jpg

9e0a21e2fe99dde2med.jpg

Opublikowano

ps. moja :a4fan: nabrała nowego wyglądu :gwizdanie:

Daj fotkę.Zresztą się zobaczy co to :gwizdanie:

Opublikowano

witam Wieluń.... będę tam dzisiaj śmigać przez Waszą mieścinkę ok 15...

do Niechmirowa jadę.... mam nadzieję, że nie zabłądzę :gwizdanie:

Opublikowano

witam Wieluń.... będę tam dzisiaj śmigać przez Waszą mieścinkę ok 15...

do Niechmirowa jadę.... mam nadzieję, że nie zabłądzę :gwizdanie:

Może Cię gdzieś dojrzę :hi:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 16:35_________________________________________________

ps. moja :a4fan: nabrała nowego wyglądu :gwizdanie:

cbc004c95f0054b5med.jpg

9e0a21e2fe99dde2med.jpg

No nieźle :gwizdanie: prawie jak moja :polew:

20ce6931a82dbc0dmed.jpg

Chyba wyścigłeś ROGERA-a,bo się nic nie chwali.

Opublikowano

Pozdrowienia ze słonecznej Warszawy dla wieluńskich sympatyków A4 przesyła użytkownik "czerwonego AFN" Życzę udanego spotkania .

Opublikowano

Pozdrowienia ze słonecznej Warszawy dla wieluńskich sympatyków A4 przesyła użytkownik "czerwonego AFN" Życzę udanego spotkania .

no i wyjaśnia się dlaczego nie było Cię na ostatnich spocikach :naughty:

Zmieniłeś środowisko no i czerwona po warszawce śmiga :evil:

Pozdrawiam.

Opublikowano

Pozdrowienia ze słonecznej Warszawy dla wieluńskich sympatyków A4 przesyła użytkownik "czerwonego AFN" Życzę udanego spotkania .

No marian usprawiedliwiony,ale mógłby częściej zaglądać :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no to dziś o 16:00 :drunk:

alex181266 fura wygląda :kox:

Opublikowano

70de5a957d889237med.jpg

Na dzisiejszym spocie został zaplanowany wypad 3 maja do Kamionu nad rzeką Warta :dance:

Możemy zabrać żonę, dzieciaki lub osobę towarzyszącą :good:

Szczegółowe info będzie podane w 1 poście :)

Wpisujcie się na listę chętnych :good:

Opublikowano

Zapowiada się ciekawy dzionek 3 maja.Do czwartku dam odpowiedź :good:

Opublikowano

Szkoda że nie ma mnie w Polsce,bo na pewno bym skorzystał :)

Opublikowano

pisz alex + 1 narazie :wink4:

narazie to furka dalej się przepoczwarza :evil:

mam nadzieje, że do 3-ego zdążę :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Oby tak dalej :good:

Opublikowano

Jak pod górkę to nawet z A4 jest ciężko. Tak się składa , że 3-ego maja /długa przerwa w pracy zawodowej/ występuję w roli męża, potrójnego ojca, podwójnego dziadka i prezesa OSP uczestniczącego w kościelnych uroczystościach Św. Floriana ze swoimi 40 strażakami. Nie bardzo jeszcze wiem jak to wszystko pogodzić. Za wcześnie się urodziłem , albo sympatycy A4 za późno się zaczęli spotykać. Z pewnością duchem będę z Wami , nie mogę się zobowiązać że na pewno do Was dołączę w niedzielę. Mam nadzieję ,że uda mi się przynajmniej na krótko zajrzeć do Kamionu . Na razie życzę udanego spotkania i jeszcze mnie nie skreślajcie ze swojego grona, bo z tą marka samochodu jestem związany od 5-ego maj 1995 roku ,a zaczynałem jazdę produktem niemieckim - MZ 250 w 1972 r/ ha,ha , to było tak nie dawno/ .Pozdrawiam - Marian.

Opublikowano

No Marian pojechałeś po całości,ale jak możesz to zapraszamy chociaż na chwilę :notworthy:

Opublikowano

Pozdrawiam mariana,zaglądaj częściej na spoty :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.