Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Wieluniu

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ 71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Marian daj z siebie wszystko i przyjeżdżaj 3-go :naughty:

Opublikowano

Jutro dam odpowiedź bo wszystko się wyjaśni co do 3-go :)

Opublikowano

Zapisywać się.Czas zapisów na główną listę skrócony do środy.Po środzie jak ktoś jeszcze wyskoczy to też damy rade :naughty:

Opublikowano

Czytając powyższe posty ma się wrażenie , że większość "Klubowiczów" jest przyczajona i gotowa do dyskusji. musi się tylko znaleźć ten "pierwszy" - rozpoczynający. To dobrze wróży na przyszłość. Swoją drogą , to dzięki !.Każdy potrzebuje od czasu do czasu jakiegoś pozytywnego słowa. Młodzi klubowicze niech nie zaniedbują "przywilejów młodości" bo pewnych rzeczy nigdy nie odrobią. Wiem co piszę !.Grupa może więcej i zachęcam do spotkań. Pozdrawiam czytających i piszących!.

Opublikowano

Ach ta młodzież :gwizdanie: ale 3-go maja marian musisz być :naughty:

Wyślij mi na PW swój nr tel.

Opublikowano

Co taka nuda tutaj,żadnych nowinek i sensacji :patrzy:

Opublikowano

Bo stara ekipa szykuje się na zorganizowany wypad trzeciomajowy :gwizdanie:

Opublikowano

Bo stara ekipa szykuje się na zorganizowany wypad trzeciomajowy :gwizdanie:

To raz,a dwa z tego co wiem, i już widziałem, to co niektórzy zderzaki jeszcze malowali :)

Widzę wszystkich jutro na starcie o 10.00 :good:

Opublikowano
  • Autor

Bo stara ekipa szykuje się na zorganizowany wypad trzeciomajowy :gwizdanie:

To raz,a dwa z tego co wiem, i już widziałem, to co niektórzy zderzaki jeszcze malowali :)[br]Dopisany: 02 Maj 2009, 10:43_________________________________________________

Bo stara ekipa szykuje się na zorganizowany wypad trzeciomajowy :gwizdanie:

To raz,a dwa z tego co wiem, i już widziałem, to co niektórzy zderzaki jeszcze malowali :)

Widzę wszystkich jutro na starcie o 10.00 :good:

no i niewiem czy dam rade :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Żart :polew:

nie 30 minut temu wruciłem z pracy i nic mi sie niechce tylko jutro mam wolne :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Byłeś wpisany na listę,musisz jechać :naughty:

najwyżej później dojadę :embarrassed:

Opublikowano

Już lepiej,ale i tak nie za bardzo zadowala.Proszę o 10.00 na starcie :wink4:

Opublikowano

gdzie ten Kamion się znajduje?? :mysli:

Opublikowano

przepraszam, że tak bez przywitania :tongue4:

Witam szanowne grono Przyjaciół z Wielunia i okolic, kłaniam się nisko :hi:

a jakaś mapka dojazdowa?

Opublikowano

tzn myślałam, żeby się jutro po południu gdzieś wybrać ... ale po pierwsze: dopiero po południu, a po drugie: nie na długo....

nie mam swojego dostępu do neta dzisiaj więc właśnie muszę znikać... jak coś to Marek będę do Ciebie dzwonić.....

a może ktoś z ekipy też się wybierze....

będziemy w kontakcie

pozdrawiam

Osa

Opublikowano

tzn myślałam, żeby się jutro po południu gdzieś wybrać ... ale po pierwsze: dopiero po południu, a po drugie: nie na długo....

nie mam swojego dostępu do neta dzisiaj więc właśnie muszę znikać... jak coś to Marek będę do Ciebie dzwonić.....

a może ktoś z ekipy też się wybierze....

będziemy w kontakcie

pozdrawiam

Osa

Ok.Luknij tu na to niebieskie kółeczko http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=woj.+%A3%F3dzkie%2C+Kamion&cId=ee05a89a964ddaa6ca009f8c0037cf00062200900032cd15&sId=&Submit=Szukaj&moreCities=1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.