Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Wieluniu

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ 71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:decayed: Wieluń śpi

:dziura:

:decayed: Wieluń śpi

Nikomu się nie chce,chyba myślą o wakacjach :naughty:

Opublikowano

Zastanawiam się nad wyjazdem do Wrocka 7-go czerwca,może być ciekawie :naughty:

Opublikowano

Ja jadę,tylko jeszcze nie wiem czy z całą ekipą,czy z kumplem motorem :paker:

Opublikowano

dzień dobry wieczór :kox:

Opublikowano

Ja z całą ferajną wybieram się do Wrocka:kox:[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 21:05_________________________________________________

dzień dobry wieczór :kox:

Doberek.Jak po spocie?

Opublikowano

Ja z całą ferajną się wybieram :kox:[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 21:05_________________________________________________

dzień dobry wieczór :kox:

Doberek.Jak po spocie?

dziękować :decayed: mega udany, pogoda nie przeszkodziła, zresztą później będą foty to zapraszam do zerknięcia...

tym razem w mojej wiosce rodzinnej się spotkaliśmy

Opublikowano

Oblukamy zdjątka :naughty:

dobrze, że na grupowym stałam na krzesełku, będzie można wyciąć :decayed:

Opublikowano

no to kroi się megafajny spocik na tuningshow we Wrocku :good:

ja mam zamiar oczyścić drogi oddechowe swojej :a4fan:

Opublikowano

no to kroi się megafajny spocik na tuningshow we Wrocku :good:

ja mam zamiar oczyścić drogi oddechowe swojej :a4fan:

No to jest nas 2 i zrobimy to chyba w 1 warsztacie :good:

Opublikowano

ja mam zamiar oczyścić drogi oddechowe swojej :a4fan:

No to jest nas 2 i zrobimy to chyba w 1 warsztacie :good:

warsztat zaklepany, łączniki kupione, tylko kiedy :mysli:

Opublikowano

Za 2 tygodnie w sobotę :dance:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009, 17:48_________________________________________________Ja do Wrocka nie jadę,zostaje na spocie w Wieluniu.

Opublikowano

Ja w niedziele wale na Podwale :good:

Opublikowano

wlasnie jestem po tuningowisku we WRO, niech załują ci ktorych tam nie bylo !!!

Opublikowano

Przyjedz o 18.00 na spota,na Podwale.[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 17:54_________________________________________________

wlasnie jestem po tuningowisku we WRO, niech załują ci ktorych tam nie bylo !!!

Jak masz fotki to wrzuć,oblukamy :notworthy:

Opublikowano

Za 2 tygodnie w sobotę :dance:[br]

mamy wolny piątek, więc już dzisiaj zaczynam działać------ wycinam kata, wstawiam rurke i powinno być duuużo lepiej. MARO wpadnij po południu zobaczyć jak to idzie.

Opublikowano

Jasne że podjadę,ale dopiero po 19.00.Ja robię akcje jutro od rana :good:

Opublikowano

Za 2 tygodnie w sobotę :dance:[br]

mamy wolny piątek, więc już dzisiaj zaczynam działać------ wycinam kata, wstawiam rurke i powinno być duuużo lepiej. MARO wpadnij po południu zobaczyć jak to idzie.

U mnie kat dawno wyleciał :naughty:

Opublikowano

Może ja też bym pomyślał o wywaleniu kata :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.