Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Wieluniu

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ 71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzięki wszystkim za przybycie :hi::a4fan:

było super jak zawsze :evil: :evil:

Było było,a mnie czeka płukanie nagrzewnicy-zima idzie.[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 23:15_________________________________________________trzeciaq, z urodzinami się nie pochwaliłeś,a my zapomnieliśmy.

Wszystkiego Najlepszego :a4fan:

Opublikowano

dzieki, dzieki pozdro.

Ja wymieniam czujnik, znowu ;P

Opublikowano

Płukanka nagrzewnicy pomogła,grzanie wróciło :dance2:

to ci bestia się zapchała, a może krążenie jest do d*py :mysli:

[br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 10:02_________________________________________________

pare zdjątek z ostatniego spotkania :)

uusfS.jpg

12DFrS.jpg

uuEJA.jpg

LkcXA.jpg

Opublikowano

gadaliśmy o tym spocie wyjazdowym, ale chłopaki byli raczej za nie. Niewykluczone, że jak spotkamy się w Wieluniu to padnie hasło lecimy i będziemy mogli przybić piątke.

maro co Ty nato :mysli:

Opublikowano

Chyba się pojedzie,trza popytać tych co na forum nie zaglądają,jak jechać to mocną ekipą.

Tym bardziej że wypada 22-go w dzień naszego spota.

Opublikowano

Chyba się pojedzie,trza popytać tych co na forum nie zaglądają,jak jechać to mocną ekipą.

Tym bardziej że wypada 22-go w dzień naszego spota.

zagadam na GG Łukasza, jego furka powinna polecieć. Damian jak Ty to widzisz :mysli:

Opublikowano

musi to narusi :D:P

sie zobaczy bo nie wiem co to bede robil w weekend

Opublikowano

musi to narusi :D:P

sie zobaczy bo nie wiem co to bede robil w weekend

Nie musisz jechać pożycz fury :D[br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 21:01_________________________________________________Panowie poważnie,kto się pisze w niedziele na spota do Częstochowy?

Jak będzie mocna ekipa to jadę.

Opublikowano

musi to narusi :D:P

sie zobaczy bo nie wiem co to bede robil w weekend

Nie musisz jechać pożycz fury :D[br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 21:01_________________________________________________Panowie poważnie,kto się pisze w niedziele na spota do Częstochowy?

Jak będzie mocna ekipa to jadę.

mogę jechać jak coś :wink4:

Opublikowano

no to wpadajcie Panowie, nie macie daleko a zawsze to jakaś przygoda , nawet jeśli miło by być was tylko 2 albo 3 to na miejscu w Częstochowie bedzie już :kox:

Opublikowano

Ktoś jeszcze ma ochotę na wyjazd?[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 19:38_________________________________________________Widzę że chętnych jest :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

ja odpadam, nogi marzna - termostat padl. OBY termostat a nie uszczelka ;(

Opublikowano

ja odpadam, nogi marzna - termostat padl. OBY termostat a nie uszczelka ;(

co Ty Łukasz, możesz jechać ze mną, w moim jest ciepło :gwizdanie:

zresztą podjedź to oblukamy :mysli:

co jest dwa tygodnie temu Marka teraz Twoja, co jest kurna w tym Wieluniu :evil:

Opublikowano

U mnie były sekundowe sprawy,płukanie nagrzewnicy i jest git :good:[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 17:32_________________________________________________Słaba ekipa na wyjazd,chyba nie jade :(

Opublikowano

U mnie były sekundowe sprawy,płukanie nagrzewnicy i jest git :good:[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 17:32_________________________________________________Słaba ekipa na wyjazd,chyba nie jade :(

Łukasz ma do wymiany termostat, dlatego się furka niedogrzewa :evil:

zobaczymy jutro na zlocie jak będą chętni to polecimy :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.