Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Moja eSa ft glamour latina....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiatm...

Chcialbym zaprezentowac mojego avanta...

MODEL: A4 B6 AVANT '02

SILNIK: pojemnosc 1900cm AWX

MOC: 131 / podobno mapowany na 170ps na co nie mam papieru

ZAWIESZENIE: 1be na springach vogsland -30

KOLA: RS6 1 rep. 18j8 et 45 + 235/40

WNĘTRZE: seria soul + dolozone sport seats'y skorzane + recaro baby sport

AUDIO: Concert zastapiony jednastka Alpine (kody nie pamietam teraz) + ori system ze wzmakiem (nie bose)

DODATKOWE MODYFIKACJE: przerobione ramiona wycieraczek na B7 + bosch aero

PLANY : gleba - 30 moze 35 - zrobione

pakiet zewnetrzny s-line - zrobione

pelna skora - zrobione

listwy progowe s-line - zrobione

listwy drzwiowe a'la s4 - zrobione

elementy pakietu swiatlo - po czesci zrobione

felgi rs6 2 18/19 - przyszlosc

kiera + gala s-line ori b6 perf - zrobione

czarny sufit - przyszlosc

grille s4 - gorny kupiony

tempomat - ugadany

dystanse - jednak et zapatwi sprawe

wieksze turbo + porzadny program + wydech 2.5 tdi

hidy 6kk w lampy i halogeny - zrobione

to chyba tyle...

i kilka szybkich fotek.....

for.jpg

<br /><br />

for1.jpg

<br /><br />

for2.jpg

<br /><br />

for3.jpg

<br /><br />:naughty:

Opublikowano

ładny avancior :thumbup1:

powodzenia w modach i użytkowaniu :wink:

:hi:

Opublikowano

witam i tu :)

Opublikowano

Śliczny Avant

Fajnie jak być wstawił jakieś większe fotki :)

Powodzenia w modach. Pozdrawiam

Opublikowano
Śliczny Avant

Fajnie jak być wstawił jakieś większe fotki :)

fotki super :thumbup1: tylko sobie kliknij na nie.....

Opublikowano

bardzo ladne wozidelko, ostatnie zdjecie za***iste!:banan:

Opublikowano
bardzo ladne wozidelko, ostatnie zdjecie za***iste!:banan:

:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za dobre slowo.... a co nie tak z tymi fotkami?

Opublikowano

Nie mogę powiększyć tych fotek... :kwasny: klikam na nie i nic .

Co nie zmienia faktu, że auto naprawdę świetnie się prezentuje :naughty::thumbup1:

Bezawaryjności :wink:

Opublikowano

Auto super, tylko kiera nie z tej strony ;)

Bezawaryjnego użytkowania !

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Ostatnio do auta wpadly :

- grzane skorzane stolki z elektr. ledzwiami

- kiera s-line pikowana

- gala s-line pikowana

- lewarek recznego obszyty pikowana skora

- pakiet swiatlo w drzwi

- podswietlane klamki

- dekory carbon - self made by 3m

- diody ambient

- klimatronik b7

- amory 1be

- springi Vogsland -30/5

a to kilka obecnych fotek

DSC6449.jpg

DSC6455.jpg

DSC6459.jpg

DSC6463.jpg

---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:50 ----------

DSC6477.jpg

DSC6481.jpg

Opublikowano

za***iście masz ze mogles zrobic foty w robocie :) ja sie pytałem ale mnie olali bo magazyn działa 24/7

Opublikowano
  • Autor

DSC6483.jpg

DSC6485.jpg

DSC6487.jpg

DSC6489.jpg

DSC6491.jpg

w niedlugiej przyszlosci dojada

-grill/e s4

-podswietlane chromowane szufladki - juz kupione

-jakies kolo 18 9j i min et35

-fmic tez juz czeka na montaz

-gt... :)

---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ----------

u mnie tez 24/7 ale ugadalem ze store manem ze jak porozstawiam afety pacholki to moge dzialac:

Opublikowano

Bardzo ładna.:hi:

Opublikowano

nie wiem czy zauważyłeś ale na tej listwie nad włącznikiem świateł masz w inna stronę naklejone :)

Opublikowano
  • Autor

heh zauwazylem :):P

---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ----------

poprawie w wolnej chwili :)

Opublikowano

cos cie nie ma na forum irl?

Opublikowano
  • Autor

a jakos nie moge polapac sie tam po zmianach... ale raz na jakis czas staram sie zajrzec...

Opublikowano

swietny kolor :slina: ogolnie ladna bestia :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dzieki Panowie.... :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.