Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Moja eSa ft glamour latina....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Tego kupilem za 50 ojro wiec nie szkoda mi go bylo ciac. Icon wlepie lepsze foty jak wyskladam do qpy wszystko.

Opublikowano

tak czy siak zderzak zniszczony a szkoda

osobiscie wolalbym poczekac chocby miesiac czy ile trzeba zeby miec jak powinno byc niz takie rezanie zrobic...szkoda nawet tych 50 euro

Opublikowano

spidzior, dokladka ori na 2 wydechy w ASO za 190~ euro

Opublikowano
  • Autor

Dzieki Mlody tez sie orientowalem wczesniej. Co do obecnego stanu rzeczy chodzi mi jeszcze wylakierowanie tej tloczonej czesci dokladki na czarno. Z nudow okleilem to na probe folia i uwazam ze czern robi tam robote, ale niestety musze czekac teraz 2 tyg na koncowki bo nasz forumowy dostawca dal d.

Opublikowano

całkiem dobrze to wygląda :thumbup1: też w pewnym momencie takie rozwiązanie przeszło mi przez myśl

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zarzuce fote jak bedzie gotowe a jak bedze bardzo drutem jechalo to kupie juz te dokladke

---------- Post dopisany 19-04-2013 at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany 05-04-2013 at 22:31 ----------

Dzis bylo chwile czasu na wiosenne sprzatanie.... i kilka szybkich fot....

nareszcie wpadly koncowki 90mm a na moich 8calach z tylu zrobilo sie ET20 i 25 z przodu:naughty:

wpadlo tez moje stare audio JBL-a ajeszcze z czasow latania bokami e36

kupilem tez zderzak S4 na tyl ale teraz sam nie wiem czy go zakladac:eusathink:

kilka fot......

DSC7204.jpg

DSC7210.jpg

DSC7216.jpg

DSC7220.jpg

Opublikowano

nie jest zle, a nawet jest dobrze :decayed:

Opublikowano

Ten tył wygląda beznadziejnie:thumbdown:

Opublikowano

patryk nie przesadzaj juz :P ty jestes taki ze musi byc jak fabryka , a w Irlandii trzeba custom :):wink:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki Icon.... Mnie tez nawet sie to widzi... Na zywca kazdy mowi ze 'look's business' :hi:

Opublikowano

Jest :gicior:

Opublikowano
patryk nie przesadzaj juz :P ty jestes taki ze musi byc jak fabryka , a w Irlandii trzeba custom :):wink:

Lukasz takie moje zdanie. Dla mnie czyste druciarstwo i tak też to wygląda, wkładaj ten zderzak z S4 i będzie wyglądać tak jak powinno.

Opublikowano

a co tam za zwierza trzymasz w bagaju :wink:

DSC7210.jpg

Opublikowano
  • Autor

Wloze wloze jak bedzie chwila zeby postawic auto. Mikaszi faktycznie moja Weimarka zalapala sie w kadrze. Gratuluje oka:wink:

Opublikowano

ten kolor i avant ladnie sie prezentuja :wink:

ale koniecznie musisz ten tyl poprawic :facepalm:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

ostatnio mialem chwilke zeby ogarnac ten tyl i cos takiego to wyszlo..... sorry za uj... auto

DSC8327.jpg

Opublikowano

za co ty przepraszasz?! :shock3::grin: no proszę cie

no cacy :naughty: a jaka miejscówka na foty :slina: w końcu coś się u ciebie ruszyło:decayed:

Opublikowano
ostatnio mialem chwilke zeby ogarnac ten tyl i cos takiego to wyszlo..... sorry za uj... auto

http://s11.postimg.org/w8md90v9r/DSC8327.jpg

furka pierwsza klasa - siedzi super :naughty: i niesłuchaj się tych pseudo popapranców co uznają tylko ori :wink:

Opublikowano
ostatnio mialem chwilke zeby ogarnac ten tyl i cos takiego to wyszlo..... sorry za uj... auto

http://s11.postimg.org/w8md90v9r/DSC8327.jpg

dawaj foto na czerwiec :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.