Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wysokie spalanie ???


Viking180

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :) Jestem od niedawna posiadaczem audiczki 1.8t quattro. Po zakupie był to muł jak zwykłe 1.8 ... Pogrzebałem troszkę :wink: i wymieniełem czujnik g62, DV oraz żeliwko w turbinie (k03s) bo klapka od wastegate była mocno wypalona no i było kilka pęknięć... Ale czy normalne jest w takim silniku spalanie na poziomie 15-17 l przy w miarę normalnej jeździe w cyklu miejskim ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz k03s to i pewnie większe wtryski :whistling: Jak dajesz w palnik to raczej norma :polew: i na przyszłość wstawia się prefix w temacie.

...a logi robiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz k03s to i pewnie większe wtryski :whistling: Jak dajesz w palnik to raczej norma :polew: i na przyszłość wstawia się prefix w temacie.

...a logi robiłeś?

To standardowo w 1.8T nie ma K03 właśnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) Jestem od niedawna posiadaczem audiczki 1.8t quattro. Po zakupie był to muł jak zwykłe 1.8 ... Pogrzebałem troszkę :wink: i wymieniełem czujnik g62, DV oraz żeliwko w turbinie (k03s) bo klapka od wastegate była mocno wypalona no i było kilka pęknięć... Ale czy normalne jest w takim silniku spalanie na poziomie 15-17 l przy w miarę normalnej jeździe w cyklu miejskim ??

Kolego, musisz sprawdzic:

czujnik wody, termostat, sondę lambda

to na poczatek, jezeli masz to sprawne to trzeba dalej szukac

ja tez mam AJL-a, troche zmodzonego i przy normalnej jezdzie wychodzi mi

mniej jak 10 l/100km, przy szybszej jezdzie wskakuje na 12.5 l

---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ----------

standartowo w 1.8T ma K03 w wersji 150KM, natomiast K03s jest w wersji 180KM - różnica jest podobno w wirnikach

AJL ma taką samą turbinę jak AEB KKK K03-005

d981828af255f745med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy normalne jest w takim silniku spalanie na poziomie 15-17 l przy w miarę normalnej jeździe w cyklu miejskim ??

Witam kolege, moze to bardziej specyfika miasta i terazniejsze korki z przebudowa wiekszosci ulic, niz wadliwe podzespoly :decayed:

Mi ostatnio na dystrybutorze srednia 14,7 wyszla, przy normalnej jezdzie, z tym ze wiekszosc z tego to krotkie odcinki do i z pracy, z tym ze ja mam oske, 30koni mniej i kombi... aczkolwiek jak cos znajdziesz i spalanie bedzie na mniejszym poziomie daj znac :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...