Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temperatura zewnetrzna - 50


QQ

Rekomendowane odpowiedzi

witam..

od jakiegoś czasu nęka mnie problem z czujnikiem tem. zewnętrznej, a mianowicie wywala na wyświetlaczu -50 stopni..

czujnik wymieniłem ale okazało się po około 2 miesiącach że problem powrócił.. na nowym czujniku również potrafi wrócić usterka..

dodam że nie dzieje się tak ciągle , ale miarowo problem narasta..

dodatkowym minusem całej sytuacji jest brak klimy co przy dziecku w takie upały jest strasznie uciążliwe...

poproszę o jakąś radę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego trudna sprawa, nie zawsze wymiana czujnika pomoże, u mnie czujnik prędkości wymieniany dwa razy co się okazało kabel przetarty i kostka zaśniedziała, dobry mechanik od razu wszystko sprawdzi a nie każe wymieniać a u siebie nie jedno już wymieniłem uwierz:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, czujnik wymieniony i po roku znowu -50. U mnuie pokazuje błąd czujnika temp. wewnętrznej G56, więc winowajca znany :wink: tylko nie mogę sie dowiedzieć gdzie on się znajduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę, to czujnik temp. wew. G56 znajduje się w konsoli, w okolicach sterownika klimatyzacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak czasu nie pozwala mi podjechać na vaga :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnąłem klimatronika i nie zauważyłem niczego co by przypominało czujnik. Czy ten czujnik to, któryś z tych z tej aukcjii?

Czujnik klimatyzacji VW,Audi,Skoda 2 rodzaje (2528057234) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni wyciągałem panel i wyczyściłem silniczek, ale do tego czujnika się nie dobrałem. Czyli gdzieś koło sterownika klimy winowajca siedzi :eusathink:po gumowym wężu pod radiem. Najlepiej by było wyjąć radio (mam Navi+) ale nie mam wyjmaków :kwasny: i tu się operacja komplikuje niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...