Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Korekta po innym tunerze, kto ogarnie temat?


olovski

Rekomendowane odpowiedzi

siemka

jak w temacie jako ze turbina w moim ATJcie padla zmienilem na BPW ale autko z lekka zamulone jest. Chip robil poprzedni wlasciciel w Koraszewskiego. Dzwonilem zapytac o korekte ale kolo krzyknal 1000zl heh lekka przesada. Nie specjalnie chce robie te korekte u niego z uwagi na to ze wyglada tak jakby zgral gotowca na kompa i tyle nie mial i nie dal wykresu a odnosnie moze stwierdzil ze bedzie kolo 140KM hmm... chyba nie trzeba nic dodawac

szukam kogos na lasku ewentualnie w okolicach kto ogarnal by korekte softu po zmianie duchawki znacie kogos???

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myslisz ze ile Ci to ogarna?

robota po kims czyli jakby na nowo wszystko po swojemu robił:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korekta to nic innego jak nowy program:wink:

Nie koniecznie. Mi robił korektę patrząc na wykres z hamowni gdzie między 2200-2600 obr miałem dołek i przez to mało nM, tylko tam pozmieniał i dokoksił tak że auto teraz się zbiera. Trwało to może 15 minut.

Oczywiście ten sam tuner który robił program.

Poprawek się nikt nie podejmie po kimś. Wgrają Ci serie i będą robić po swojemu więc i zapłacisz normalnie, no chyba że chodzi Ci o robotę u "Henia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korekta to nic innego jak nowy program:wink:

Nie koniecznie. Mi robił korektę patrząc na wykres z hamowni gdzie między 2200-2600 obr miałem dołek i przez to mało nM, tylko tam pozmieniał i dokoksił tak że auto teraz się zbiera. Trwało to może 15 minut.

Oczywiście ten sam tuner który robił program.

Poprawek się nikt nie podejmie po kimś. Wgrają Ci serie i będą robić po swojemu więc i zapłacisz normalnie, no chyba że chodzi Ci o robotę u "Henia"

jakiego Henia ?? :P

heh slyszalem ze jest z tym problem ale co zrobic

Koraszewski troche amatorsko poszedl w temacie jak na taka renome i nie chce jechac juz do niego

zobaczymy co powie GTO z digitun

jest jeszcze kolega anderllh ktory zaproponowal pomoc :)

jeszcze jedno pytanko czy turbawa z BPW 2.0tdi bedzie lepiej banglac od np. tej z AWX/AVF w 1.9tdi w B5???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korekta to nic innego jak nowy program

w kwestii formalnej...

zeby napisac program trzeba to najpierw umiec zrobic...zarowno czipmacher robiacy modyfikacje map wczesniejsza jak i ten ktory bedzie poprawial zna sie prawdopodobnie na pisaniu programow na sterowniki dokldanie tak jak ja na chinskim balecie

Nie jest wykluczone, ze regulacja sztangi nie daloby sie sprawy podratowac - ale ze nie ma nawet logow to jest to taki temacik do kawki i ciastka

pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korekta to nic innego jak nowy program

w kwestii formalnej...

zeby napisac program trzeba to najpierw umiec zrobic...zarowno czipmacher robiacy modyfikacje map wczesniejsza jak i ten ktory bedzie poprawial zna sie prawdopodobnie na pisaniu programow na sterowniki dokldanie tak jak ja na chinskim balecie

Wiesz co to ogólnik? Jak wiesz, dasz sobie spokój z odpowiedzią na to pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korekta to nic innego jak nowy program

w kwestii formalnej...

zeby napisac program trzeba to najpierw umiec zrobic...zarowno czipmacher robiacy modyfikacje map wczesniejsza jak i ten ktory bedzie poprawial zna sie prawdopodobnie na pisaniu programow na sterowniki dokldanie tak jak ja na chinskim balecie

Wiesz co to ogólnik? Jak wiesz, dasz sobie spokój z odpowiedzią na to pytanie

robiles w zyciu czipa?Moze czas sprobowac a pozniej definiowac co to "korekta programu"

Do autora watku

Nie wiem co chcesz osiagnac (powrot do stanu przed wymiana T czy "cos wiecej") ale - moze wystarczy dopasowac doslownie jedna mapke tzw "pilota n75" by auto jezdzilo jak wczesniej - jaka to mapka, jak ja znalezc i jak zmienic wie zapewne Kowi87 i wierze, ze chetnie pomoze

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie z Tobą kłócic bo juz pare razy sie wymienilismy poglądami:wink: tym razem o głupote nie będe sie tu produkował:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...