Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 lampy Dayline LED, co o nich myślicie ?


aleksbend

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to co tylko ORI ORO i ORI ? nie mowcie ze nie ma ładniejszych lamp niż tylko ORI ;/ ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to co tylko ORI ORO i ORI ? nie mowcie ze nie ma ładniejszych lamp niż tylko ORI ;/ ???

zalezy kto co lubi, jezeli tobie sie podobaja to kupuj. To tylko moja opinia a ci do lamp z ledami to zobacz jakie ma Mlody z drogi http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-awx-black-bandit-air-ride-black-and-orange-czikita-edyszon-d-91223/index54.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zamontujesz takie lampy to będziesz bogiem na wsi :facepalm:

do B6 nie ma żadnych przyzwoitych, każde jakie widziałem to wieś i dno. więc co ori to ori.

AMEN!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakosc tych lamp nie powala... plastik słaby, spasowanie tez wiele do zyczenia pozostawia:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie się to podoba:polew:

wiejski tuning

dzienne zamiast halogenów montuj :thumbup1:

Polecasz jakiś zestaw halogeny jako dzienne z allegro?

Wysyłane z mojego HUAWEI U8815 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pies też brzydki

Lampy tak paskudne że przez chwile myślałem że to B5. Choć B5 mi sie podoba...

Jak już przerabiać lampy to tak jak ma @mlody_drog, zobacz na to, piękna sprawa:

2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie nie podobaja tak przerobione lampy jak ma @mlody_drog, reszta wyglada ciekawie, ale mi takie przerobiki lamp w ogole sie podobaja ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam niestety takie lampy w b5 (nie było tak kasy a to była okazja-dlatego kupiłem) ledy świecą naprawdę ładnie, ale soczewki, światła mijania tragedia w nocy kiepsko widać, mimo, że już przetestowałem kilka żarówek. Jesteś kolejną osobą, której odradzam te lampy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z wymianą soczewki?? myślałeś żeby kupić od Gwerty i zamienić? jest to w ogóle możliwe??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie by coś pomogło, to już jego trzeba pytać, ale nie chce mi się kasy w to auto pchać,

parę innych pierdół muszę porobić i starczy

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

rozklejałem jedną lampę to nie problem, więc soczewkę pewnie da radę zmienić, jeszcze są odbłyśniki, które pewnie też odgrywają jakąś rolę, jednak nie wiem nie znam się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie nie podobaja tak przerobione lampy jak ma @mlody_drog, reszta wyglada ciekawie, ale mi takie przerobiki lamp w ogole sie podobaja ...
rozumiesz sam siebie??????????????? tak na marginesie te lampy młodego są fajne..po remize,ciemne ok ale na siłe robić DRL w b6,porażka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...