Skocz do zawartości
IGNOROWANY

pomysł na interesik potrzebne oponie


cougarr2

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy jeszcze czy miasteczko odwiedzają turyści,bo często biżuterie kupuje się jako pamiątkę z wakacji/urlopu.

Po za tym bez złota nie przetrwasz,śluby,przyjęcia,bierzmowania...kojarzone za złotem,najczęściej tanim.

Możesz jeszcze do oferty dorzucić np.zegarki,wszystko zależy jaki jest popyt.

Jednak 3500,to dość sporo za dzierżawę małego lokalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie kawałek kanciapy i 3,5 tysia krzyczą, pewnie coś by się utargowało ale i tak dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolicz zus (nawet ten maly na poczatek) prad/wode i zobacz ile sie uzbiera, nawet majac 100% zarobku, ile musialbys tych swiecidelek sprzedac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwiaciarnia to śliski temat....trzeba być naprawdę dobrym florystą,żeby chcieli u ciebie kupować....

kwiaciarni jest mnóstwo a kolejna na ludziach nie robi wrażenia....moja żona 2 lata pracowała na swoje dobre imię....szczęście, że żyliśmy z mojej wypłaty...inaczej już po pół roku można by było zamknąć...

to nie żywność, którą zjesz zanim się przeterminuje...straty na początku są ogromne...

musisz mieć coś czego ludzie nie dostaną u innych...a tym dla mojej żony okazały się bukiety ślubne....

wbrew pozorom miejsca na kwiaty nie trzeba dużo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej jak nic z tego nie wyjdzi, niz jak bys mial stracic pieniadze...

---------- Post dopisany at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ----------

kwiaciarnia to śliski temat....trzeba być naprawdę dobrym florystą,żeby chcieli u ciebie kupować....

kwiaciarni jest mnóstwo a kolejna na ludziach nie robi wrażenia....moja żona 2 lata pracowała na swoje dobre imię....szczęście, że żyliśmy z mojej wypłaty...inaczej już po pół roku można by było zamknąć...

to nie żywność, którą zjesz zanim się przeterminuje...straty na początku są ogromne...

musisz mieć coś czego ludzie nie dostaną u innych...a tym dla mojej żony okazały się bukiety ślubne....

wbrew pozorom miejsca na kwiaty nie trzeba dużo...

uklad z zakladem pogrzebowym jes oki, bez tego tez by u nas cieniutko byl.... chociaz i tak jest lipa... coraz gorzej sie robi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie chce filozofować ale najlepiej rozkręcić czy wogóle sprawdzić sie w ew. branży to można próbować jak sie ma lokal za darmo (u siebie). Inaczej bardzo ciężki temat. Czynsz 3500zł jest bardzo wysoki.

Zobacz czy w okolicy jest Agencja Opłat - typu Elixir czy Expert.

U mnie w mieście babka oworzyła w biedronce i super jest to prosperuje, ma kolejki.

Potrzeba tylko komputer i drukarka, no i budka z szybą pancerną. Z tym że tak jak mówie - 3500zł czynsz to chyba bariera nie do przeskoczenia. To by musiał być naprawe złoty interes żeby sie jeszcze opłaciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka agencja opłat to może i niekiepski pomysł - nakład nie jaki i myślę ze miesce by się jakoś wygospodarowało

bedę myślał dalej - koledzy wy taże rzucajcie hasła

moze burza mózgów da jakiś niebanalny pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prowadziłem już taką agencje ale moja nie wypaliła. Nakład mały bo tylko komp i drukarka, no i licencja i program od danej firmy. No i budka. Moja nie wypaliła ale 8km dalej, też w biedronce babka sie wstrzeliła z miejscem i z tego żyje. Mało powiedziane - żyje... Zbija kase że hej...

Ponoć jej punkt jest najbardziej dochodowy na całą Polskę jeśli chodzi o tą daną firmę.

Wiem że to może śmieszne, bo młodzi to sobie puszczą przelew za darmo, ale jest sporo osób starszych co tego nie zrobią, albo poprostu mają gotówkę i chcą szybko wpłacić kase na dane konto. Pozatym sporo osób chce być anonimowych i nie ujawniać gdzie mają konto, jakieś raty dla komornika, czy coś... i dlatego wpłacają na poczcie czy w takich agencjach. Na poczcie są kolejki, albo nie po drodze mają na poczte, a tu agencja opłat w ich biedronce czy kauflandzie

Załóżmy że masz od przelewu od 1zł w górę, zależy czy to normalna wpłata czy np. ZUS, US. wtedy więcej, np. ok 2zł. Licze już na czysto po odliczeniu prowizji centrali.

Ja miałem tylko ok 30-50 dziennie i mi sie nie opłacało siedzieć. Ale czynsz to miałem ok. 400zł a nie 3500zł.

Być może zabrakło mi wytrwałości bo trzymałem to chyba tylko klika miesięcy. Troche sie rozkręcało ale zbyt wolno. Pozatym były wtedy te afery z tymi nieuczciwymi agencjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na otwarcie takiej agencji jakas licencje potrzebuje miec ?

---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 17:15 ----------

a moze jakis macie dobry pomysl na lokal miedzy blokami ok 35 m2 zaraz obok spozywczak,jakies 300m biedrona ,800 m E.Leclrec :kwasny: ale moze ktos ma jakis genialny pomysl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fryzjer, apteka, ale obydwa interesy wymagają fachu

aptek u mnie jest wlasnie w uj tez o rozkmianilem taki temat zeby jakas piczke tam posadzic ale za duzo tego :thumbdown: a fryzjer znowu obok biedronki :doh: sa tak ujowe czasy ze nie ma teraz na nic pomyslu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na agencje opłat potrzeba kupić od nich (centrali) licencje i działasz pod ich szyldem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na agencje opłat potrzeba kupić od nich (centrali) licencje i działasz pod ich szyldem.

duze koszty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa Finansowa Expert - Agencje Oplat

zakładka wymagania.

Ja to płaciłem 6 lat temu dlatego wklejam link od nich bo pewnie sie wszystko zmieniało do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi sie czytać wszytskiego ale ja bym zaczoł od innej strony, stworzył bym mini ankiete pare pkt, im ich wiecej ludzie niechetniej beda wypelniali, proste pytania, np czego im brakuje w tym sklepie, np kolporter, poswiec weekend i zobaczysz co ludzie beda pisali, zobaczsz jaki wiek i co w przedziałach wiekoych potrzebuja i ktora grupa wiekowa najwiecej kupuje :) powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi sie czytać wszytskiego ale ja bym zaczoł od innej strony, stworzył bym mini ankiete pare pkt, im ich wiecej ludzie niechetniej beda wypelniali, proste pytania, np czego im brakuje w tym sklepie, np kolporter, poswiec weekend i zobaczysz co ludzie beda pisali, zobaczsz jaki wiek i co w przedziałach wiekoych potrzebuja i ktora grupa wiekowa najwiecej kupuje :) powodzenia

jest to jakas mysl :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...