Skocz do zawartości
IGNOROWANY

8Jx18H2 ET43 czy beda pasowały opony 215/45/18


arek_p_16

Rekomendowane odpowiedzi

No nie zaszalejesz z tą oszczędnością paliwa. Na pewno będzie poprawa jeśli chodzi o prowadzenie na dołach i tłumienie nierówności, ale na spalanie to jednak bym nie liczył - chyba, że okolice 2%, a tego raczej nie zauważysz:kox:

Ogólnie opona bardzo fajna, jako alternatywa do 225/40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz 215/45/18? ladnie pasuja tylko dystans jak ja tego nie lubie chociaz 1cm to bez tragedi, a zawieche jaka masz 1bv?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz spalanie dochodzi do 11l jak sie cisnie ;/

to Ty nieźle ciśniesz :shock3: bo u mnie na 19 calach i gumie 255/35/19 moje 2.0TDI pali w Bydgoszczy, w mieście ok 7,5-8 litrów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz 215/45/18? ladnie pasuja tylko dystans jak ja tego nie lubie chociaz 1cm to bez tragedi, a zawieche jaka masz 1bv?

poczytaj moj watek to sie dowiesz wszystkiego... zawiecha EIBACH -30mm .....dystanse są... i już mi delikatnie obciera przy załadowanym aucie i większych hopkach ;p finalnie tył ET23 i szoruje, przód ET28 i szoruje delikatnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedrekx a jak tam dziurki i podjazdy na krawezniki? :))))

bez problemu... na dziury to trzeba uważać nawet na 17tkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wam, czy będą pasowały opony 215/45/18 yokohama na alusy 8Jx18H2 ET43 alusy oryginalne audi, teraz są założone na tych alusach opony 235/40/18

na 8 cala to i nawet 195 .35 naciagniesz bez problemu ..przykladowo ja na 8.5 cala mialem 205 .35..a na 10cala mialem 215.35 :) ..wiec wiesz kwestia tylko jak jezdzisz i czy patrzysz po czym i jak wskakujesz na krawezniki bo na moim setupie nie bylo to mozlwe;d bo za duzy skos byl na naciagu opony....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...