Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

8Jx18H2 ET43 czy beda pasowały opony 215/45/18

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć wam, czy będą pasowały opony 215/45/18 yokohama na alusy 8Jx18H2 ET43 alusy oryginalne audi, teraz są założone na tych alusach opony 235/40/18

Opublikowano

bedzie ok :wink:

Opublikowano
  • Autor

spalanie raczej tez sie zmniejszy prawda ?

Opublikowano
  • Autor

no teraz spalanie dochodzi do 11l jak sie cisnie ;/

Opublikowano

polecam taki rozmiar do b6/b7.... ja mam kilka miesięcy kapcie w tym rozmiarze i jestem bardzo zadowolony:banan:

Opublikowano
spalanie raczej tez sie zmniejszy prawda ?

moze ze 200 ml na 100 Km:wink:

Opublikowano

No nie zaszalejesz z tą oszczędnością paliwa. Na pewno będzie poprawa jeśli chodzi o prowadzenie na dołach i tłumienie nierówności, ale na spalanie to jednak bym nie liczył - chyba, że okolice 2%, a tego raczej nie zauważysz:kox:

Ogólnie opona bardzo fajna, jako alternatywa do 225/40.

Opublikowano

fotograf87 możesz wrzucić fotę jak wyglądają na feldze

Opublikowano
masz 215/45/18? ladnie pasuja tylko dystans jak ja tego nie lubie chociaz 1cm to bez tragedi, a zawieche jaka masz 1bv?
Opublikowano
no teraz spalanie dochodzi do 11l jak sie cisnie ;/

to Ty nieźle ciśniesz :shock3: bo u mnie na 19 calach i gumie 255/35/19 moje 2.0TDI pali w Bydgoszczy, w mieście ok 7,5-8 litrów..

Opublikowano

jedrekx a jak tam dziurki i podjazdy na krawezniki? :))))

Opublikowano
masz 215/45/18? ladnie pasuja tylko dystans jak ja tego nie lubie chociaz 1cm to bez tragedi, a zawieche jaka masz 1bv?

poczytaj moj watek to sie dowiesz wszystkiego... zawiecha EIBACH -30mm .....dystanse są... i już mi delikatnie obciera przy załadowanym aucie i większych hopkach ;p finalnie tył ET23 i szoruje, przód ET28 i szoruje delikatnie....

Opublikowano
jedrekx a jak tam dziurki i podjazdy na krawezniki? :))))

bez problemu... na dziury to trzeba uważać nawet na 17tkach...

Opublikowano
Cześć wam, czy będą pasowały opony 215/45/18 yokohama na alusy 8Jx18H2 ET43 alusy oryginalne audi, teraz są założone na tych alusach opony 235/40/18

na 8 cala to i nawet 195 .35 naciagniesz bez problemu ..przykladowo ja na 8.5 cala mialem 205 .35..a na 10cala mialem 215.35 :) ..wiec wiesz kwestia tylko jak jezdzisz i czy patrzysz po czym i jak wskakujesz na krawezniki bo na moim setupie nie bylo to mozlwe;d bo za duzy skos byl na naciagu opony....

Opublikowano

bez problemu, wejdą będzie ok.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.