Skocz do zawartości
IGNOROWANY

prośba o zidentyfikowanie użytkownika "ArniKRAKÓW" !!!!


AudiA4-SG

Rekomendowane odpowiedzi

Narazie nic nie będę głośno mówił ale mam prośbę jak w temacie.

Chodzi o nick "ArniKRAKÓW"

Mianowicie kupiłem od tego gościa radio concert, rozmawiałem z nim telefonicznie i przez PW ... paczkę wysłał we wcześniejszy wtorek a do dzis ani nie widać paczki ani nie mogę sie do gości dodzwonić. Jak ktoś może ma do niego inne info bardzo bym prosił o podanie.

Jeśli inwestycja okaże się babolem jest jakaś szansa na odzyskanie kasy?

Czy administratorzy mogą coś zadziałać w takim przypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy administratorzy mogą coś zadziałać w takim przypadku?

Nie nie mogą. Od takich rzeczy jest policja.

Tyle razy było pisane , żeby nie kupować w ciemno i przelewać kasy. Powstały nawet specjalne wątki http://a4-klub.pl/sprzedam-22/uwaga-przeczytaj-to-wazne-194075/ . Użytkownik ma 1 napisanego posta , nie widziałeś go na oczy , a Ty mu przelewasz kasę w ciemno :doh: Tak to właśnie się kończy.

Tak więc jak minie 2 tygodnie od nadania paczki i nie dotrze do Ciebie , a on nie będzie odbierał maili i telefonów , to od razu możesz udać się na najbliższy komisariat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłeś deala z gościem który na forum zarejestrował się 14.08.2012

na przyszłość jest nauczka, oby to było kolejną przestrogą dla innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem deala a powiem szczerze ze nie spojrzałem na to od kiedy jest zarejestrowany ten koleś. Byłem zarejestrowany wcześniej na innym forum i tam nie spotkałem się z taka sytuacja a powiem szczerze ze sporo kupiłem. Koleś dzwonił do mnie, rozmawiałem z nim, wydawało sie ze zna sie na rzeczy. Auto angielskie rozbierał na części ... a pozatym otrzymywałem chciane zdjecia :/ Jak Hugo mowisz poczekam jeszcze cierpliwie, może gdzies sie po prostu zawieruszyła ... jak nie to mam przeciez jego dane do przelewu nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem deala a powiem szczerze ze nie spojrzałem na to od kiedy jest zarejestrowany ten koleś. Byłem zarejestrowany wcześniej na innym forum i tam nie spotkałem się z taka sytuacja a powiem szczerze ze sporo kupiłem. Koleś dzwonił do mnie, rozmawiałem z nim, wydawało sie ze zna sie na rzeczy. Auto angielskie rozbierał na części ... a pozatym otrzymywałem chciane zdjecia :/ Jak Hugo mowisz poczekam jeszcze cierpliwie, może gdzies sie po prostu zawieruszyła ... jak nie to mam przeciez jego dane do przelewu nie?

jak masz dane do przelewu to już połowa sukcesu czekaj 2 tygodnie i potem napisz tylko ostrzeżenie do niego z prośbą o kontakt jak się nie odezwie to wiadomo co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tez zrobię, poczekam jeszcze parę dni, napisze maila do niego bo tez mam, kurde mam nadzieje ze paczka się gdzieś zakrzątała ... tylko dziwne jest to ze telefon jego nie odpowiada :/ wrrr - dramat ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklep sobie dane i numer konta do google. Może już coś nawywijał i kogoś w jajo zrobił :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz sms-a . Jak dostaniesz powiadomienie o dostarczeniu go to możesz zadzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze kurde na forach takie cepy się znajdują :/ 4 lata byłem na forum hondy i nic takiego mnie nie spotkało nigdy. Każdy wyrozumiały, coś nie tak to można zwrócić, nie ma problemu ... Hugo :> nie ma nic, żadnych wiadomości u wujka Google :) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założył konto tylko po to żeby kogoś wydymać na kilka stówek i się zmył.

Chyba masz dane komu wysłałeś kasę na konto i archiwum wiadomości ... drukujesz wszystko i maszerujesz na policję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 lata byłem na forum hondy i nic takiego mnie nie spotkało nigdy. Każdy wyrozumiały, coś nie tak to można zwrócić, nie ma problemu

U nas jest lepiej ale nie mamy wpływu na poczynania innych i nie mam na myśli tego co Cię oszukał tylko Ciebie. Na allegro kolesia z 1 komentarzem to pewnie 3 razy byś prześwietlił i chciał wysyłkę za pobraniem... Ja dużo rzeczy kupiłem u forumowiczów a nawet kierownice wysłałem i wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki odświeżam temat:

Niech nie da się nikt więcej nabrać na kolesia o nicku "ArniKRAKÓW"

Poniżej podaje wszystkie dane jakimi może się posługiwać:

Koleś jest ZŁODZIEJEM i NACIĄGACZEM !!!!

mail:

[email protected]

[email protected]

dane do wysyłki:

97114020040000380274139431

Arnold G.

nr telefonu: 888403663 który obecnie nie odpowiada ale może kiedyś go użyć ponownie tak że chłopaki identyfikujcie ...

Radio które od niego kupiłem do dziś dnia nie przyszło a minęło około miesiąca ... sprawę zapewne załatwił bym inaczej ale koleś mieszka za daleko :/ może ktoś jego zna? Pewnie nawet ta osoba sie nie odezwie bo wstyd znać kogoś takiego !!!

Jest możliwość żeby dzięki forum i forumowiczom odzyskać kasę? Coś zrobić w tej sprawie żeby więcej nie było takich chwastów jak ten koleś :/ niech chłopaki się zmówią z okolic Krakowa czy Wieliczki i rozstrzygną te sprawę. Sam bym na pewno na tonie pozwolił, chłopowi zrobić kiche w domu, mieście ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie miałem czasu <wróciłem z wakacji> jutro dowiem się co można robić w tej sprawie.

---------- Post dopisany 11-09-2012 at 11:00 ---------- Poprzedni post napisany 09-09-2012 at 11:56 ----------

Sprawa poszła do Policji.

Gnojek niech nie czuje się bezkarny. Podałem jego wszystkie dane, skopiowałem korespondencje, praktycznie wszystko jest czarno na białym.

Nie ma co lekceważyć takich chwastów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polskie prawo jest zbyt łagodne Aby takich oszustów łapać. Znając życie przyjmą zgłoszenie i zaleca w kulki. Najlepiej to Żeby im złodzieja za rękę przyprowadzić to by i tak powiedzieli że znaleźli go sami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polskie prawo jest zbyt łagodne Aby takich oszustów łapać. Znając życie przyjmą zgłoszenie i zaleca w kulki. Najlepiej to Żeby im złodzieja za rękę przyprowadzić to by i tak powiedzieli że znaleźli go sami.

albo co gorsze okazał by sie niewinny:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mielismy to takiego gagatka, mobilek coś tam, i innych nicków używał, zgłosiłem go na pały, postraszyli, wytłumaczyli i oddał wszystkim kasę...

Jakiś czas był spokój oddaj na pałki onie czasem cos jednak potrafią zdzialać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem podobna sytuacje po zgloszeniu na policje po 2 dniach koles sam sie odezwal i zaczal przepraszac i pytac czemu naslalem na niego policje...na szczescie nie na tym forum...tutaj bardzo duzo kupilem tez na nie male kwoty i jakos nikt mnie w h*** nie zrobil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje ze i teraz coś z Tym zrobią.

Ten typ tłumaczył ze ma auto z Anglii to może i tam wyjeżdża, żeby to bliżej było to bym do niego zawitał.

Gagatek sam się wwala bo przecież podaje swoje dane, rozmawia z nami ... wszystko na jego nie korzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś zrobić w tej sprawie żeby więcej nie było takich chwastów jak ten koleś :/

ZASADA OGRANICZONEGO ZAUFANIA - To ty popełniłeś bład a nie on i tylko do siebie mozesz mieć pretensje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...