Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b8 caga] 143 km

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To kolej na mojego Avanta 2.0 TDI:

- MOC 143 KM

- ZAWIESZENIE 1BE

- NAVI MMI 2G

- ZMIENIARKA 6 CD

- PRZYCIEMNIANE SZYBY + ROLETY

- DACH PANORAMICZNY

- KLIMA KOMFORT PLUS

- PEŁNY KOLOROWY FIS

- CZUJNIKI PARKOWANIA TYŁ

- PAKIET SCHOWKI BAGAŻNIK

- AUDI HOLD ASSIST

- PAKIET CHROM

- CZUJNIK DESZCZU I ZMROKU

- BIXENON + LED PRZÓD

- HAK

- TEMPOMAT

- FELGI ORI 18" + PIRELLI PZERO ROSSO 225/40

- FELGI ORI 17" + DUNLOP SPORTMAXX RT 225/50

PLANY:

- wyłączenie DPF i może nieduży chip :wink:

- tylny zderzak S-Line + listwy na progi

- sprzedaż jednego kompletu kół (zależy, który pierwszy pójdzie) i kupno zimówek (chyba 16")

- skórzana tapicerka :decayed:

- lampy NEON tył (czekam, aż WRCLAGUNA rozpocznie montaż :wink: )

- system podziału przestrzeni bagażnika

- test zegarów

KILKA ZDJĘĆ:

4db08697.jpg

64957825.jpg

9d523050.jpg

b1bc2423.jpg

3bd0e0b9.jpg

85f55b18.jpg

Uwagi i opinie mile widziane, pzdr!

Opublikowano

ouuu, dobrze wygląda na tym kole!

Opublikowano

fajna sztuka, dla mnie na minus fotele... open sky nie przecieka?

Opublikowano

Koła od s5 są ładniejsze, sprzedawaj Nuvolari :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dach nie przecieka, nie ma żadnego problemu, a już jechałem kilka razy w dużej ulewie :wink: te 18" są od A4 typowo, nie od S5, mają ET 47 i nr. 8K0601025J z tego co pamiętam. Mam tylko nadzieję, że ktoś skusi się na te 17", bo nowe opony tam założyłem dopiero :facepalm: Jak nie to będę musiał się pozbyć 18" :kwasny: fotele chcę od S-Line w czarnej skórze, ale nie ma na allegro nic, tylko ruda jest...

Opublikowano

to dobrze, że nie przecieka :good: jak ja szukałem A4 to każda, którą sprawdzałem po VINie z panoramą miała coś przy niej robione (w każdej dach przeciekał :kwasny: )

Opublikowano
  • Autor

U mnie poza olejami itp. tylko dwumasę wymieniali na gwarancji w serwisie, dach też sprawdzałem, bo czytałem, że lepiej zwrócić na to uwagę przy zakupie. Na szczęście jest ok, ale długo szukałem zadbanej sztuki, bo paździerzy nie brakuje na naszym rynku niestety :kwasny:

Opublikowano

Graty zakupu :)

Zapraszamy na spota Krakowskiego to zobaczymy live ;)

Opublikowano

Gratuluję. Ładna fura i te fele:slina:

Opublikowano

piekna sztuka , jak zrealizujesz swoje plany to już będzie :kox::kox::kox:

Opublikowano

Kiedy będzie spot krakowski?

Opublikowano

fajna i kolor "bezobsługowy" :kox: a felga 18'' oczywiście super - 17'' na zimę

Opublikowano
Kiedy będzie spot krakowski?

co Tydzien w Czwartek w Galerii Krakowskiej o godzinie 19-30 :) parking kolor Niebieski

  • 2 lata później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie,

ze względu na dużą inwestycję oraz przesiadkę na służbowe auto (http://zapodaj.net/c46028083b140.jpg.html http://zapodaj.net/6190fcaebefc4.jpg.html ) sprzedaję moją B8. Historia udokumentowana, w razie pytań/chęci obejrzenia na żywo dzwońcie śmiało.

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-2-0-tdi-ID4paoDe.html

Pzdr

Patryk

Edytowane przez PatrykB

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.