Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Turbo Inlet Pipe (TIP)


omzig

Rekomendowane odpowiedzi

to jest separator oleju, nic nie daje, chodzi o to zeby olej z mgielki sie w nim zbieral i splywal spowrotem przez odme do skrzyni korbowej, zaden zawor cisnieniowy :) u mnie go w ogole nie ma bo wywalilem całą odmę z lewej strony silnika ;d

A już prawie kupę zrobiłem, że zaraz pół auta do wymiany hehe, czyli to po prostu taki estetyczny dodatek niż praktyczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, możesz zamiast niego kupić metr węża fi 20 mm i wyprowadzić całą odme pod auto żeby sobie tam plula a nie w dolot, to będziesz miał trochę czysciej w przepustnicy i icku

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, możesz zamiast niego kupić metr węża fi 20 mm i wyprowadzić całą odme pod auto żeby sobie tam plula a nie w dolot, to będziesz miał trochę czysciej w przepustnicy i icku

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

Dzięki wielkie Byku. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepne sie pod temat i zduplikuje bo nie moge uzyskac odpowiedzi:

Panowie, zakupilem tip silikonowy LOGPRO do swojego auta, niestety jest jeden mankament, przy koncu tipa gdzie jest podpinany przeplywomierz nie ma wejscia na waz... widze ze wystepowaly dwa rodzaje, ja powinienem miec to wejscie... a moj tip tego nie ma, jak to obejsc? czy to wogule potrzebne? zaslepic? dac jakis trojnik przy wezu idacym do odmy?

4e5e5ad3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę pospieszyłeś się z tym TIPem... Trzeba było najpierw obejrzeć swój przy silniku, potem porównac z tym w ofercie sprzedajacego i wtedy kupowac - nauczka na przyszłość.

Jak dla mnie, to zwróć go, nie wiem, odsprzedaj i kup prawidłowy, a najlepiej z kwasówki od Bakusia, Gregor10 bądź Inkognito. Wg mnie nic innego nie wymyslisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem to razem w komplecie z fmic zaworami itp, napewno nie ma mozliwosci zwrotu i nie mam zamiaru zwracac, lepiej powiedzcie jak rozwiazac ten problem, czy zrobic jakis trojnik na wezu od odmy i wpiac go tam , bo z tego co zauwazylem to ten wezyk idzie w boczny kruciec do ezektora i to srednica pewnie 8mm

---------- Post dopisany at 17:32 ---------- Poprzedni post napisany at 17:30 ----------

na chwile obecna mam zalozony na ten wezyk filterek KN :) auto hula i ma sie dobrze

---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 17:32 ----------

pozatym ten wezyk wystepuje tylko w wersjach 150 i 163KM w BEX go nie ma i chyba po roku 2003 r , wiec jak to tam jest rozwiazane? gdzie on jest wpiety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się podepnę.Mam bfb.Prośba do tych co załóżyli.Jakie średnice węży, jaka długość, średnice opasek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...