Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nawiew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam klubowiczów.

Mam małe pytanko odnośnie nawiewu. Czy to normalne że podczas jazdy z włączonym nawiewem siła nadmuchu sama mi się zwiększa? Czy to jest uwarunkowane od prędkości jazdy ? to znaczy im szybciej jadę tym mocniej wieje? Dzieje mi się tak na manualnym sterowaniu.

Opublikowano

nie wiem czy to normalne ale też tak mam :mrgreen:

samo zwiększa obroty :cool:

Opublikowano

tez tak mam ... :twisted:

Opublikowano

a ja myślałem, że mam coś zwolone :twisted:

Opublikowano

U mnie też tak samo.

NIe wiem czy mnie to denerwuje :razz:

Opublikowano

tez tak mam i to nie tylko w audi w oplu tez

Opublikowano

A ja jak odpalam spryskiwacze to mi sie włącza cyrkulacja wewnątrz zeby nie śmierdziało :D

Dobry patent :)

Opublikowano
A ja jak odpalam spryskiwacze to mi sie włącza cyrkulacja wewnątrz zeby nie śmierdziało :D

Dobry patent :)

:shock: dobre ...

ciekawe czy u mnie tak jest .... :?: :roll:

Opublikowano

Bardzo przydatny na kaca giganta gdy jest zimowy płyn do spryskiwaczy :D Wtedy mam cofki hehe . Łatwo to sprawdzić , dajesz na maxa wentylator i odpalasz spryskiwacze , usłyszysz wtedy zmiane :)

Opublikowano

z tym nawiewem tak ma byc ... odpalasz samochod a np na zewnatrz masz 10 stopni a climatronic masz ustawiony na np 25 stopni to do poki silnik nie zlapie temp to bedzie slaby nadmuch im silnik cieplejszy to dmucha coraz mocniej a jak w kabinie bedzie juz okreslona temperatura to nawiew sie zmniejsza tylko do podtrzymania tej temperatury :D

Opublikowano
z tym nawiewem tak ma byc ... odpalasz samochod a np na zewnatrz masz 10 stopni a climatronic masz ustawiony na np 25 stopni to do poki silnik nie zlapie temp to bedzie slaby nadmuch im silnik cieplejszy to dmucha coraz mocniej a jak w kabinie bedzie juz okreslona temperatura to nawiew sie zmniejsza tylko do podtrzymania tej temperatury :D

tak jest w opcji AUTO a nie ręcznym :cool:

Opublikowano
z tym nawiewem tak ma byc ... odpalasz samochod a np na zewnatrz masz 10 stopni a climatronic masz ustawiony na np 25 stopni to do poki silnik nie zlapie temp to bedzie slaby nadmuch im silnik cieplejszy to dmucha coraz mocniej a jak w kabinie bedzie juz okreslona temperatura to nawiew sie zmniejsza tylko do podtrzymania tej temperatury :D

tak jest w opcji AUTO a nie ręcznym :cool:

potwierdzam w opcji AUTO i autor tego postu zapewne na załączonym auto jeździ no bo chyba nie ma pokręteł :lol:

Opublikowano
potwierdzam w opcji AUTO i autor tego postu zapewne na załączonym auto jeździ no bo chyba nie ma pokręteł :lol:

a kto mówi że on ma pokrętła :?:

Opublikowano
tak jest w opcji AUTO

nie prawda nawet jesli ni emasz opcji AUTO i ustawisz np.nawiew na szybe to tez nadmuch sam przyspieszy mimo ze go zmniejszysz to po chwili znowu przyspiesza

Opublikowano

Dokladnie panowie nie wazne czy z auto czy bez jesli silnik zlapie tempreature taka jak jest ustawiona na klimaktroniku to wtedy zwieksza sie sila nadmuchu dla mnie bylo to logiczne po co ma wiac zimnym powietrzem darmo :razz:

Opublikowano
Dokladnie panowie nie wazne czy z auto czy bez jesli silnik zlapie tempreature taka jak jest ustawiona na klimaktroniku to wtedy zwieksza sie sila nadmuchu dla mnie bylo to logiczne po co ma wiac zimnym powietrzem darmo :razz:

to w takim razie po co jest przycisk AUTO skoro i z nim i bez niego wieje jak chce a nie jak ja chcę :?:

Opublikowano

zdeniu, ale przycisk AUTO nie sluzy tylko do tego zeby utrzymac dana temp. Przycisk AUTO ustawia tak nawiew (klapki), zeby jak najszybciej osiagnac taka temp i pozniej ja utrzymac.

Opublikowano

Pikuś, no OK z tym przyciskiem AUTO

to co powiesz gdy on nie jest włączony a nadmuch też zmienią swoją prędkość :?:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.