Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Zepsuta szufladka - schowek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Coś mi pękło w środku i szufladka przy włączniku ESP się wysuwa i nie mogę jej zamknąć.

Da się to jakoś naprawić?

Czy trzeba wymienić?

Jeśli wymienić to samą szufladkę wystarczy czy tą część z której się ona wysuwa?

ssssssssqg7.th.jpg

Opublikowano

szukaj calej szuflady na allegro~50PLN. Choc można również probować ją reanimowac, gdyz mechanizm blokowania nie jest zbyt skomplikowany.

Opublikowano

Witam, a u mnie to się nie wysuwa, dlaczego ?

Opublikowano
  • Autor

szukaj calej szuflady na allegro~50PLN. Choc można również probować ją reanimowac, gdyz mechanizm blokowania nie jest zbyt skomplikowany.

ok, dzięki.

Wiesz może jak zabrać się do demontażu? Dużo trzeba rozkręcać?

Opublikowano

Nic nie trzeba rozkrecac. Zdejmujesz ostroznie listwe ozdobna nad szufladami, podwazajac ja z boku srubokretem. Nastepnie z gory wciskasz 2 blokady szuflady i wyciagasz ja. Nie mam zdjec, bo by bylo latwiej :gwizdanie:

Opublikowano

To jak będziesz kupował szufladkę, to kup od razu z podświetleniem. Będzie lepiej.

Opublikowano

tam jest taki bolec prowadzacy w "rynience" On pęka i dlatego sie nie zatrzaskuje. Gdybys mial dostep do czesci wystarczy tylko to wymienic (koszt 2 zlote...) Problem w tym ze nawet chyba aso nie ma dostepu do takich drobnostek. Reanimacja polega na wtopieniu w pozostala koncowke igly delikatnie zakrzywic koniec zeby nie bylo to ostre a nastepniecalac ladnie poksipolem. Potem zabrac sie za szlifowanie...... Praca mecząca a rezultata nie zawsze zgodny z oczekiwanym (tam wystepuja spore przeciazenia) taze najlepszym wyjsciem jest szukac uzywki.

Opublikowano

tam jest taki bolec prowadzacy w "rynience" On pęka i dlatego sie nie zatrzaskuje. Gdybys mial dostep do czesci wystarczy tylko to wymienic (koszt 2 zlote...) Problem w tym ze nawet chyba aso nie ma dostepu do takich drobnostek. Reanimacja polega na wtopieniu w pozostala koncowke igly delikatnie zakrzywic koniec zeby nie bylo to ostre a nastepniecalac ladnie poksipolem. Potem zabrac sie za szlifowanie...... Praca mecząca a rezultata nie zawsze zgodny z oczekiwanym (tam wystepuja spore przeciazenia) taze najlepszym wyjsciem jest szukac uzywki.

Nie warto tego naprawiac, jesli wyglada to tak jak piszesz. To naprawde nieduzy koszt, nawet w ASO.

Opublikowano
  • Autor

Wielkie dzięki wszystkim.

Na Allegro ciężko to dostać, zapytam w ASO.

Usterka jest mała ale wkurzająca, na razie jeżdżę z wciśniętą zapałką :)

Opublikowano

Vello, bede mial na sprzedaz moje szufladki -- na dorobniaki i na kubek. Zmieniam na podswietlone. Dam znac na pw. Wybaczcie prywate :przebiegly:

  • 3 lata później...
Opublikowano

Witam.

Też mam problem z szufladką w ASO jest drogo a na allegro chwilowo jest deficyt szufladek do A4 B6. Może ktoś się orientuje czy pasuje do A4 szufladka z A3 po 2003r. tych znalazłem kilka na allegro.

A może ktoś ma do sprzedania komplet szufladkę i uchwyt w wersji z podświetleniem?

Opublikowano

Witam.

Też mam problem z szufladką w ASO jest drogo a na allegro chwilowo jest deficyt szufladek do A4 B6. Może ktoś się orientuje czy pasuje do A4 szufladka z A3 po 2003r. tych znalazłem kilka na allegro.

A może ktoś ma do sprzedania komplet szufladkę i uchwyt w wersji z podświetleniem?

od a3 nie pasują

Opublikowano

zestawy do podświetlenia szufladek sprzedaje dominikt1. Mam uchwyt do napojów bez podświetlenia, sprawny , ale panelik przedni jest marny , trzeba swój przełożyć.

Opublikowano

Kolego a masz jakieś namiary na niego? ja mam uszkodzoną szufladkę.

Opublikowano

Wpisz w szukajkę . dominikt1 < i już go masz. Chyba nawet teraz ma jakies fanty do A4 B6 w dziale sprzedam częsci. Ja mam tylko szufladkę na napoje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.