Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Spawana alu felga, a max upalanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zdarzyło mi się wpier... się w super dziurę jakich w wawie milion i pękła kuta fela BBS :shocked: osiemnacha dodam.

Pęknięcie na rancie wewnętrznym do wewnątrz felgi, dł. 1cm. Naprawa dokonana (spaw) i teraz pyt. czy taka felga się nadaje do szybszego poruszania się :cool: i czy ktoś z Was miał do czynienia z taką naprawą, jeżeli tak to jak się zachowywała felga po takim zabiegu.

Dodam ,że chodzi mi o osiąganie maxa w moim aftku (ogranicznik zdjęty)

Opublikowano

No ja miałem spawaną felę w B3 i była mocniej rozwalona i maxa osiągłem raz. Tyle, że mój max to był 177km/h. W Twoim przypadku nie powinno się nic stać, ale gdyby się stało, to nie będzie co zbierać. A czy w spawie są pecherzyki powietrza, czy przetop jest ok, tego nie sprawdzisz inaczej, jak tylko rozwalając się na słupie!

Opublikowano

mroova81 coraz bardziej irytują mnie Twoje wypowiedzi... :gwizdanie:

Opublikowano

powiem szczerze, że ja miałbym cykora :gwizdanie:

wiadomo, zawsze może pęknąć nowa opona, jednak tu mamy kolejny dodatkowy element, który może sie rozj.eb.a...c

No ja miałem spawaną felę w B3 i była mocniej rozwalona i maxa osiągłem raz

no Norbi też pewno osiągnie "maxa", ale to nie o to chyba chodzi, czy da radę.... :chytry:

Opublikowano
  • Autor

Kolego mroova81 osłabiłeś mnie swą wypowiedzią....

Opublikowano

A czy w spawie są pecherzyki powietrza, czy przetop jest ok, tego nie sprawdzisz inaczej, jak tylko rozwalając się na słupie!

gdyby uparł się to sprawdziłby to za flaszkę :th:

Opublikowano

ja bym nie ryzykował i fele pchał do żyda, raz cos rozje.ane nie ma już 100% sprawności.

Opublikowano
  • Autor

powiem szczerze, że ja miałbym cykora :gwizdanie:

Maxa odpuszczam w takim razie na 100% :> 265 już było i wiele wiecej pewnie by sie nie udało.

Pozostaje mieć nadzieje, że miniejsze predkości nie sprawią jej i mi problemu, ale chyba biorę się za szukanie felg

Opublikowano

ja na Twoim miejscu szukałbym takiej felgi na jebaju, przy tej mocy i tych prędkościach na układzie jezdnym nie ma co oszczędzać.

Opublikowano

Jeżeli fela była spawana w argonie to musi być ok co do elektrod to mam watpliwości i zależy od fachowca . Najpierw trza było mu dać 2 puszki po piwie do spawania jak to zrobi to :th:

Opublikowano

Norbi .... odpuść sobie pałowanie na tej feldze. Myślę że życie jest więcej warte niż 1k

Opublikowano

Norbi .... odpuść sobie pałowanie na tej feldze. Myślę że życie jest więcej warte niż 1k

Coś w tym jest....

Norbi a udało się ja wywazyć? Czuć jakieś bicie ?

Opublikowano

Ja osobiście w tej sytuacji musiałbym bys przy tej naprawie i widzieć jak został ubytek napawany

a jak bedziesz jeżdził na tej feli to nie bij krawężników

Opublikowano

spawana,wywazona,ale struktura molekularna zostala naruszona podczas pierwszego pekniecia,to ,co widac na feldze,zostalo zespawane,ale mikropekniecia nie widac,felga jest stopem kilku pierwiastkow,tak ,jak dzwon-jesli peknie-nigdy nie zabrzmi juz tak samo-trzebaby przetopic i odlac na nowo :wink4:

Opublikowano

Pęnięć nie widać bo zostało spolerowne dlatego trzeba być przy regeneracji

Opublikowano

Pęnięć nie widać bo zostało spolerowne dlatego trzeba być przy regeneracji

Nie o to chodzi... takie mikropęknięcia można zobaczyć jedynie pod mikroskopem... żaden dziadek w okularach spawalniczych takich mikropęknięć nie zauważy... baaaa .... ma je w d*pie

Opublikowano

dlatego spawanie alu to wyższa szkoła jazdy podobnie jest z żeliwem

Opublikowano

Pęnięć nie widać bo zostało spolerowne dlatego trzeba być przy regeneracji

a jaka gwarancje dalbys,gdybys robil to sam?robilbys jakies testy?jesli tak,to jak mialyby wygladac? :mysli:

Opublikowano

widziałbym przy napoinie 1 warstwy jak się łączy z felerna fela

Opublikowano

widziałbym przy napoinie 1 warstwy jak się łączy z felerna fela

czyli mam rozumiec,ze kladziesz glowe za to co spawasz?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.