Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Antena Dachowa Avant


m1chal

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjąłem dzisiaj antenę z dachu i mam takie coś:

dsc0470e.jpg

o takich numerach:

dsc0471dv.jpg

teraz nie mam pojęcia co kupić na allegro, aby wszystko dobrze grało i działało?

ANTENA DACHOWA AUDI 80 A3 A4 A6 RAKU-2 wzmacniacz (2543936134) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

jak kupie taką antenę to będzie działało?? a co z tym drugim kabelkiem, co w tej antenie z allegro nie ma go...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie sprawdzalem cene u gajosa i spadłem z krzesła...

jakos nie lubie kupować uzywek niektorych rzeczy, bo moge kupic w takim samym stanie jak moja....

wolalbym cos kupic nowego co bedzie pasować itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m1chal a nie lepiej dać taką antenę (ok. 40PLN) jak na fotce (bez wzmacniacza) i ewentualnie wywalić separator jeśli jest za radiem. Pozdrawiam

65e6766d7dc31396.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj tej z alegro ja tak zrobilem i tylko rmf mi odbiera:facepalm: i to nie zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja włożyłem antene bez wzmacniacza do mojej starej b5 a miałem taką jak ty i odbiór się nie pogorszył a nawet polepszył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udalo mi sie kupic taka sama antene (o tych samych numerach) za 10zł na szrocie.

jednak sygnał ani sie nie pogorszył ani polepszył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki urok tych anten z wbudowanym wzmacniaczem :/ Być może "nowy" zakup też ma usterkę. Albo wina separatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nieoryginalne radio, nie wiedzialem o co chodzi z tym separatorem i doczytalem ostatnio... wlasnie moze przyczyna złego sygnału jest brak tego spearatora, wiec zakupilem na allegro i zoabczymy jak zadziala to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem jak ty ułamana antena. Zakupiłem antenę dobrej jakości (może być bez przedwzmacniacza) i ze starej wykorzystałem oryginalny przedwzmacniacz. Uciąłem ten cały gwint i za pomocą przewodu połączyłem bat z miejscem lutowania starego. Ja mam oryginalne radio Symphonia i w polifcie antena jest bez tego dodatkowego pinu, u mnie odbiór stacji się poprawił. Jeśli masz nieoryginalne radio to spróbuj pod tą wtyczkę podłączyć zwykły drut miedziany 1-1,5mm długi na 1,5m jeśli odbiór się poprawi to znaczy że antena jest niesprawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...