Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mandat za brak opłaty parkomatu w wawie


Marcino87

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki taki temat dziś w wawie byłem na badaniach i opłaciłem parkomat. A jak zwykle u lekarzy kolejka więc parkomat który opłaciłem stracił ważność godzinę, zaszedłem do samochodu i jest kwitek że mam opłacić 50 pln za nie opłacenie parkometu. Z tym że na kwitku jest pomylona rejestracja mojego samochodu czyli co za tym idzie to nie moje auto, a piszę poradzić się czy opłacać to czy w związku z tym że się oni pomylili w mojej rejestracji mogę mniemać że to nie jest moje auto :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś właśnie widziałem w wawie jak fotografowali ale nie jestem pewny, może ktoś się wypowie z wawy jak widział :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robia zdjecia niestety. ja nie zaplacilem tego gowna, to tuz przed uplywem 5 lat kiedy sprawa sie przedawnia przyslali pismo, jedno, drugie i w koncu zaplacilem 50zł + wlasnie jakies koszty chyba 11zł :kwasny: takze lepiej od razu zaplacic. a tak pomijajac kwestie, moim zdaniem powinny byc rózne stawki za brak waznego biletu a brak całkowity....

P.S. - ja tego "mandatu" nie wyrzuciłem tylko trzymam w schowku i jak trzeba gdzies zaparkowac to sobie go za wycieraczke wkładam i póki co, odpukać, kolejnego nie dostałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia robią.Ja uzbierałem juz tego tyle że bym mógł album założyć.Zacząłem po mału spłacać,ale z trudem.Za każde wysłane ponaglenie do zapłaty doliczają 2,20zł.A na przyszłość dla potopnych:jak zaparkujesz i nie wykupisz biletu,a przyjdą i wlepią wezwanko to szukajcie "parkingowych"-mają używane bileciki,tylko trzeba porównać godziny wykupu i wystawienia przez ZDM:decayed:Wtedy jedziesz na Chmielną(chyba że po drodze ich spotkasz) i wyjaśniasz sytuację:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też ostatnio po 8 minutach od końca czasu wsadzili kwit... złożyłem reklamację :decayed: powiedzieli że 4 miesiące oczekiwania na odpowiedź i że sprawa "zawieszona" :facepalm:

P.S. - ja tego "mandatu" nie wyrzuciłem tylko trzymam w schowku i jak trzeba gdzies zaparkowac to sobie go za wycieraczke wkładam i póki co, odpukać, kolejnego nie dostałem :decayed:

:grin: dobry patent :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. - ja tego "mandatu" nie wyrzuciłem tylko trzymam w schowku i jak trzeba gdzies zaparkowac to sobie go za wycieraczke wkładam i póki co, odpukać, kolejnego nie dostałem :decayed:

To ja raz widzialem goscia co podjechal autem, wysiadl i podszedl do innego co mial za wycieraczka juz mandat. Wzial go i sobie polozyl za wycieraczke... :) No ale jednak to juz chamskie zagranie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli pomylili rejestracje to ci upomnienia nie przysla bo jak cie znajda?chyba ze zrobili zdjecie.:naughty:

ja bym to olał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei widziałem na parkometrze napis, że jeżeli przekroczysz czas, ktory oplaciles to musisz dopłacić (jak Cie złapią oczywiście) 30 zł. Pod bankiem, gdzie tez różnie jest stoisz w kolejce do kasy, itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio stałem na płatnym w Warszawie :P koło Politechniki na Placu Politechniki z dobrą 1h i nic nie dostałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio stałem na płatnym w Warszawie :P koło Politechniki na Placu Politechniki z dobrą 1h i nic nie dostałem :)

do czasu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio stałem na płatnym w Warszawie :P koło Politechniki na Placu Politechniki z dobrą 1h i nic nie dostałem :)

Mnie tam blokadę założyli po 40 minutach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mieli rację :grin: Robert płaci się a nie na q zbierałeś :wink:

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------

ja już zapłaciłem 50 pln i zapomniałem o sprawie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...