Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Opinie na temat silnika 2.7BiT w Audi S4/RS4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurcze, to spalanie elegancko wychodzi. Jaka instalacje LPG do tego polecacie?

  • 1 rok później...
Opublikowano

A ja dodam od siebie ze jakbyś wyjmował motor To turbiny od razu do TC performance poprawić paliwko zrobić od razu dolot i wydech i 4 z przodu. ( gdyby się okazało że turbiny do roboty) Cena hybryd do 2,7bit mocno spadła i idzie kupić je za fajną kasę.

Co do cieknących deklów ja się nie zgodzę bo mi nic nie ciekło bardziej jest problem z odmą która rzyga olejem ale to jak się chce idzie zmodyfikować żeby mieć to z bani.  ogólnie sporo rzeczy można tam poprawić i cieszyć się jazdą. ja w swojej S4 B7 wywaliłęm ori silnik na rzecz 2,7 bo moim zdaniem jest fajnym silnikiem starszej generacji a jak ktoś potrzebuję to lubi nawet LPG.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Spalanie benzyny w poliftowym A6 tiptronic quattro przy 200-210km/h non stop - średnie wyszło mi 20l/100km :decayed: , przy 140km/h ok. 11l, przy 90km/h - 8l, na upartego można by było zejść nawet do 7,5l, ale nie polecam, szkoda nerwów :decayed:
Silnik seria 2.7T 254KM (kod APB)

Pali jakieś 0,5l więcej niż wolnossące 3.0 220KM, który mam w B6 cabrio tip 4x4. Moim zdaniem ten motor z kolei bardziej rasowo brzmi w zakresie obrotów 3,5~5tys. rpm (w obu autach wydechy seryjne, katy nie wycięte, cały układ szczelny) :wink:  Osiągi z kolei to jak dzień do nocy :)  

W dniu 9.08.2018 o 09:46, DarekS4 napisał:

A ja dodam od siebie ze jakbyś wyjmował motor To turbiny od razu do TC performance poprawić paliwko zrobić od razu dolot i wydech i 4 z przodu. ( gdyby się okazało że turbiny do roboty) Cena hybryd do 2,7bit mocno spadła i idzie kupić je za fajną kasę.

Co do cieknących deklów ja się nie zgodzę bo mi nic nie ciekło bardziej jest problem z odmą która rzyga olejem ale to jak się chce idzie zmodyfikować żeby mieć to z bani.  ogólnie sporo rzeczy można tam poprawić i cieszyć się jazdą. ja w swojej S4 B7 wywaliłęm ori silnik na rzecz 2,7 bo moim zdaniem jest fajnym silnikiem starszej generacji a jak ktoś potrzebuję to lubi nawet LPG.

2.7T lepszy wg. Ciebie od 4.2 344KM?

Edytowane przez BeyerBrown

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Bez dwoch zdan ,oczywiscie ze lepszy.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Masz coś luk do BBK??

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

3x lepszy. Ja jestem starej daty. Dla mnie musi być żeliwny blok ;) Oczywiście to wszystko zalezy. Bo jezdiłem audi z cięzkim przodem po torze i wierz mi że czuć ta masę. Szczeże to opierdzielam jedną pętle szybciej A4 od kumpla z 1,8T 300HP niż tym samym np z silnikiem 2,7. Rozkład mas itp itd. Ale na codzień wole 2,7 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.