Jump to content
IGNORED

Zdjęcia z fotoradarów używanych przez Straż Miejską

lukaszr
 Share

Recommended Posts

szyli wychodzi na to ze jak stoi straz z fotoradarem mozemy przyspieszyc jeszcze :kox:

:oklaski: :oklaski: dla sondów :)

Ale nas w jajo załadowali :decayed:

Az chce sie powiedziec:

Droga Strazo Miejska: :ssij:

:decayed:

A ktore FR sa stawiane przez straż miejską? Tzn czy jest scisły podzial na policyjne i SM?

Az chce sie powiedziec:

I gminna też :baseball:

Az chce sie powiedziec:

I gminna też :baseball:

Droga Strazo Gminna: :ssij::decayed:

akurat mnie to dotyczy bo ostatnio straznicy wypozyczyli fotoradar i chyba im sie to spodobalo bo szaleli jak poj...y i musialem uwazac a teraz wychodzi na to, ze moge jezdzic narescie po ludzku :naughty:

U mnie w mieście tez straż miejska ma ok 4 przenośnych radarów ale przy łapankach ścisłe współpracują z policja np stoją sobie z radarkiem cykają fotki a za 100 M stoi radiowóz drogówki i jak kogoś pstryknie to dają mu cynk i zatrzymuje jak odmówisz to masz wycieczkę do radaru drukują CI zdjęcie i mandacik gwarantowany. Ostatnio wpadli na jeszcze lepszy pomysł na trasie wlotowej od Tarnowa postawili kaskadowo radar radiowóz 3 stanowiska i jak kogoś 1 nie pyknął do drugi albo trzeci

Gdy ustawią się w "sztafetę" to nie ma wyjścia trzeba płacić bo mają dowody w postaci zdjęć no i jest na dodatek policja :wallbash:

Co do tych sądów to nic nie jest napisane na jakiej podstawie anulowali karę pieniężną :mysli: Czy ktoś może to wyjaśnić :mysli:

Guest sector

U mnie fotoradar jest tak ustawiony ,żeby go zauważyć na sec. przed zrobieniem zdjęcia .

Stawiają przenośną suszarę za Polonezem trakiem , który stoi jako reklama 24 godz. na chodniku .

Powyżej 200m stoi radiowóz i cię mają .

Dlatego trzeba spoglądać 0,5 km do przodu . Widzisz ,że krokodyl stoi - zwolnij !

witam

oglądałem jakiś czas temu na tvn turbo "pirat"

i było ze jakiś koleś jechał a3 zatrzymali go samochodem z video

koleś wypytywał o legalizacje,plomby itd

na samym końcu odmówił przyjęcia mandatu i co najważniejsze wyszło im ze nie pierwszy raz odmówił i sie sadził nawet wyszło ze już z 5 spraw chyba 4 wygrał

jak to możliwe?

czyżby byl jakiś haczyk ,,,,,,

musimy sie dowiedzieć

A ja już zapłaciłem mandacik od straży gminnej więc po rybach :thumbdown:

z tą strażą miejską, gminna i wszystkimi innymi to jest tak że jak mają uprawnienia do obsługi fotoradaru to mogą walić i nie ma podstaw by to podważyć.tak to jest w przepisach, ale na szczęście z tego co się orientuje to jeszcze nie ma szkoleń które by im takie uprawnienia wydały

już nie kumam - pierw nie mogli używać fotoradarów potem mogli a teraz z tego wynika że znowu nie mogą .... :mysli: