Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Na co zwrocic uwage przy kupnie xenonow


hidden22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. niedługo przymierzam sie do zakupu xenonow :) na co zwracać uwagę? czy opłaca sie kupowac takie rzeczy z allegro? jaka cena za 2 lampy z osprzętem żeby nie przepłacić? czy lepiej kupic nowe lampy przetwornice i zarniki? i jesczze jdno pytanko czy takie xenony beda pasowaly p&p pod zwykle teraz zamontowane lampy oraz regulacja wysokosci czekam na wasza pomoc pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem ciekaw, bo sam myslalem o tym by je wsadzic do siebie, choc zlego slowa o oswietleniu standardowym powiedziec nie moge :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz o ori xenony czy HIDy?

IMO żarniki i przetwornice czy to ori czy hid jeśli kupować to tylko nowe, bo nie wiadomo ile ci używka będzie działała. Jeśli u siebie masz lampę z soczewką to oczywiście mniejszym kosztem założysz zestaw HID, regulacja świateł będzie też działała. Sprawę samopoziomowania i sprysków pomijamy:)

Jeśli ori xenony to jedna przetwornica będzie mniej wiecej tyle kosztowała co zestaw HIDów, no i lampy trzeba zmienić albo rezać, ale to już niech wypowie się ktoś kto zmieniał u siebie na ori xenon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, jeżeli chodzi o HIDy to już troche tak owych przerzuciłem i na pewno nie jest to samo co oryginał, przedewszystkim hid w większości samochodów zakłocaja radio i CB co mioże ci to troszeczke przeszkadzać, jeśli jesteś zdecydowany na hid to polecam przetwornice Vertex, chyba najlepsze jakie do tej pory użytkowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy jak miał hidy to tak siąło błędami że były całe litanie a czasami nawet auto podczas jazdy potrafiło zgasnąć :decayed: Jak już to kupić całe lampy xenon lub bixenon.

Warto mieć przy tym spryskiwacze :whistling: Samopoziomowania nie będzie no i z wewnątrz trzeba wtedy wymienić korektor wysokości świateł na coś innego bo xenon i regulacja wysokości pokrętłem nie idą w parze - mało brakło i miał bym kiedyś przypał z tego tytułu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmienialem na xenon bo założyłem soczewki po lifcie (rezanie do przedlifta) odbłyśniki jakieś felerne i słabo odbijają nic nie było widać jak deszcz padał, założylem HID i o wiele się poprawila widzialność. Troche zakłuceń jest na cb ale przyzwyczaiłem się. Co do radia to RMF jest takie mocne że działa dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...