Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podgrzewane lusterka - jak grzeją u Was ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wita, ostatnio zakupilem z allegro wkłądy do lusterek z zamontowanymi juz matami, niestety po podłączeniu nie nagrzewają sie do jakiejs wysokiej temperatury, po jakims czasie robią sie chlodne hmm ciekaw jestem jak jest u Was, czy są ciągle dobrze ciepłe czy takie letnie, pozdro

Opublikowano

Ciężko jest to stwierdzić. Jak włączę swoje to czuć że są podgrzewane ale nie grzeją zbyt mocno. Dodam że spełniają swoje zadanie lusterka momentalnie odparowują.

Opublikowano

jak zakładałem u siebie to czytałem że grzeją dopiero poniżej jakiejś tenperatury na zewnątrz chyba +5st ale już nie pamiętam

Opublikowano

Ja mam fabrycznie grzane i Grześka nawet powyżej 10st

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Od kierowcy grzeje fajnie za to drugie nie drgnie .

Opublikowano

ja dokładałem sobie maty grzewcze bo nie miałem i u mnie grzeje nawet jak jest ciepło jak dotykam szkła to jest odczuwalne ciepło ale prawe odparowuje szybciej bo jest mniejsze od kierowcy potrzebuje chwile żeby było w pełni odparowane

Opublikowano
Wita, ostatnio zakupilem z allegro wkłądy do lusterek z zamontowanymi juz matami, niestety po podłączeniu nie nagrzewają sie do jakiejs wysokiej temperatury, po jakims czasie robią sie chlodne hmm ciekaw jestem jak jest u Was, czy są ciągle dobrze ciepłe czy takie letnie, pozdro

to ori czy zamiennik?

Opublikowano

A jak można sprawdzić czy mam podgrzewanie lusterek?

Opublikowano
  • Autor
Wita, ostatnio zakupilem z allegro wkłądy do lusterek z zamontowanymi juz matami, niestety po podłączeniu nie nagrzewają sie do jakiejs wysokiej temperatury, po jakims czasie robią sie chlodne hmm ciekaw jestem jak jest u Was, czy są ciągle dobrze ciepłe czy takie letnie, pozdro

to ori czy zamiennik?

To jest zamiennik kupiony z allegro:

AUDI A4 WKLAD SZKLO LUSTERKA LUSTERKO 2000-2007 (2564137093) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

AUDI A4 WKLAD SZKLO LUSTERKA LUSTERKO 2000-2005 (2572811788) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano
A jak można sprawdzić czy mam podgrzewanie lusterek?

Przylaczam sie do pytania bo sam poprzedni wlasciciel auta nie mial o tym pojecia i ja tez nie wiem czy to mam :)

Opublikowano

ja kupiłem wkład lewy w sklepie motoryzacyjnym za jakieś trzy dyszki niecałe dotykam lusterka i jest dobrze nagrzane już druga zima mnie czeka na tym wkładzie i nie narzekam przy dużych mrozach lusterko czyste:grin:

Opublikowano
A jak można sprawdzić czy mam podgrzewanie lusterek?

Przylaczam sie do pytania bo sam poprzedni wlasciciel auta nie mial o tym pojecia i ja tez nie wiem czy to mam :)

kod we wlepce 6XC lusterka zewn elektryczne regulowane (bez grzania)

kod we wlepce 6XD lusterka zewn elektrycznie regulowane i ogrzewane.

Opublikowano
A jak można sprawdzić czy mam podgrzewanie lusterek?

Przylaczam sie do pytania bo sam poprzedni wlasciciel auta nie mial o tym pojecia i ja tez nie wiem czy to mam :)

kod we wlepce 6XC lusterka zewn elektryczne regulowane (bez grzania)

kod we wlepce 6XD lusterka zewn elektrycznie regulowane i ogrzewane.

Albo zdejmij szkiełko i sprawdź czy masz przewody.

---------- Post dopisany at 13:45 ---------- Poprzedni post napisany at 13:41 ----------

Wita, ostatnio zakupilem z allegro wkłądy do lusterek z zamontowanymi juz matami, niestety po podłączeniu nie nagrzewają sie do jakiejs wysokiej temperatury, po jakims czasie robią sie chlodne hmm ciekaw jestem jak jest u Was, czy są ciągle dobrze ciepłe czy takie letnie, pozdro

to ori czy zamiennik?

To jest zamiennik kupiony z allegro:

AUDI A4 WKLAD SZKLO LUSTERKA LUSTERKO 2000-2007 (2564137093) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

AUDI A4 WKLAD SZKLO LUSTERKA LUSTERKO 2000-2005 (2572811788) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Koleśowi powiedziełm że może sobie zrobić taniego moda i miał kupić grzane szkiełka ... i kupił w IC jakiś zamiennik ... wywalił go po kilku dniach i kupił ori w ASO po miesiącu drugi. Nie pamiętam konkretnie dlaczego zmienił ale był mocno zawiedziony jakością zamiennika.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.