Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Moja już machnęła ręką.

Powiedziała tylko że ma być tak żeby zawsze kiedy będzie trzeba dało się jechać :D

Opublikowano
Mój Kochany :) a Ja Ci B7 szukam :)

Siemian ma ładnego LED`owego ale 2k:kox:

Endriu ja dla siebie kupiłem w osobnej cenie co Ty teraz dla Karola takiego szukam :whistling:
Opublikowano
  • Autor

ja RNS-E kupie tylko po taniosci. jak drogo to nie warte dla mnie .

ALe nie powiem w B6 ładnie mi leżało RNS-E

Opublikowano
Mój Kochany :) a Ja Ci B7 szukam :)

Siemian ma ładnego LED`owego ale 2k:kox:

To siemian go chce sprzedac? Za 2K?

Opublikowano
Mój Kochany :) a Ja Ci B7 szukam :)

Siemian ma ładnego LED`owego ale 2k:kox:

To siemian go chce sprzedac? Za 2K?

Już sprzedał, przynajmniej tak pisze

Opublikowano
  • Autor

to było z EXeo? czy z TT?

---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ----------

czy z A3

Opublikowano

Ja nie wiem. Najlepiej zapytać samego siemiana :wink:

Opublikowano
Mój Kochany :) a Ja Ci B7 szukam :)

Siemian ma ładnego LED`owego ale 2k:kox:

To siemian go chce sprzedac? Za 2K?

Już sprzedał, przynajmniej tak pisze

No to d*pa, bo bylem chetny, i wtedy mialbym moje RNS E na sprzedaz...

Opublikowano
Mój Kochany :) a Ja Ci B7 szukam :)

Siemian ma ładnego LED`owego ale 2k:kox:

Endriu ja dla siebie kupiłem w osobnej cenie co Ty teraz dla Karola takiego szukam :whistling:

Ja dałem 700zl tylko wyświetlacz kuleje:decayed: Ty sprawną całkiem kupiłeś??

Opublikowano
  • Autor

co kuleje? może Ci pomogę?

Opublikowano

Z paskiem. Ale uciekł mi igła za 990 :thumbdown:

Opublikowano
co kuleje? może Ci pomogę?

Wyświetlacz pasek wypalony ma:kwasny: 500zł nówka ale gdzieś na Sląsku ogarniają ponoć:wink:

---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

Z paskiem. Ale uciekł mi igła za 990 :thumbdown:

AllegroBuster jesteś:kox:

Opublikowano
  • Autor

poprawia się tylko docisk Fexi. daje to efekt. jak będziesz w kielcach to Ci to zrobię. klejenie flexi na nowo do LCD tylko w Chinach :)

Opublikowano

Mówisz??:naughty: A jakbym Ci podesłał wyświetlacz sam??:whistling:Ale to i tak musiałbym do Dominika podjechać żeby to wyjąć a z Otwocka już trochę bliżej:decayed: Jaki przewidywany czas operacji?? I koszt:naughty:

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

własnie kupiłem te

DEKIELKI AUDI 8DO 601 165K (2754742568) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

za 150 :)

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

Właśnie słyszałem że miał przygodę garażową :/

Opublikowano
  • Autor

no nówki na allegro są po po 90 zł/szt. te co kupiłem w udealnym stanie mają byc.

Jak przyjdą to renowacja Alusów bo zciorane strasznie.

---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ----------

i włąśnie. kupowac zimówki 18? czy osobne 17"

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ----------

Mówisz??:naughty: A jakbym Ci podesłał wyświetlacz sam??:whistling:Ale to i tak musiałbym do Dominika podjechać żeby to wyjąć a z Otwocka już trochę bliżej:decayed: Jaki przewidywany czas operacji?? I koszt:naughty:

czas 30 min. koszt zaden. wpadaj na spot do Kielc :)

---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

Mam także pewną sprawę. Ogarnę to pewnie ale poradzić się mogę.

poniżej Film nagrany dziś.

przy kręceniu kierą wyje wspomaganie. Zresztą jak nie kręce też wyje. Dodaję gazu i wyje mocniej.

Przy szybkim kręceniu kierą Wspomaganie zanika.

Pompę podmieniałem ale okazała się jeszcze gorsza od tej co mam i oddałem gościowi.

Opublikowano

Majster a czerwony pasek na wyświetlaczu ogarniesz? :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.