Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] projekt S4 UPDATE sprzedane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

listwy boczne juz sa na aucie, jutro fotki bo ciemno i zrobie na łonie natury, lotkę na klape ciezko wyrwac, zazwyczaj sprzedaja z klapa , w serwisie zakup to wydatek 3800zl, a zamiennika za 100zl nie chce bo pewnie bedzie problem z spasowaniem i klejeniem, co ramki grilla zostaje chrom jak bylo w oryginale , szukam uszkodzonych czujek parktronic bo szpachlowac dziur nie ma sensu za jakis cza peknie w tych miejscach lakier, wiec szukam uszkodzonych do lakierowania i zamontowania , kierownica s4 juz zamontowana, jeszcze regeneracja emblematu ktory w niej siedzial i pozostaje mi wyminana zegarow na te s4 z kolorowym fisem, ale t juz chyba w przyszlym roku gdyz nie mam zadnego magika w Warszawie kto by to zrobil, co do lap poszukuje xenonow z czarnym wkladem

czym tak naprawdę rozni sie xenon od bi-xenonu w a4 b6?

Opublikowano

Bixenon ma przesłony, jak zapalasz długie to przesłona w soczewce bardziej się otwiera przepuszczając więcej światła, a xenon nie ma czegoś takiego.

Zbijcie mnie jak poplątałem coś, ale lepiej kupić Bixenon i do tego soczewkę z B8.

Opublikowano
  • Autor

Parę normalnych fotek, fotografem nie jestem wiec szału nie ma.

wszystkie w 1 albumie bądź miniaturki

ImageShack Album - 22 images

c69d2db03aae3b01m.jpg

d56fe06fb1257d89m.jpg

9f81bf2ced53af40m.jpg

e98f8d87e96d13eem.jpg

124e115a2622dd97m.jpg

b285ed8b97eac77bm.jpg

4d759e023a970670m.jpg

2f6a5714ad62aa56m.jpg

c87080c5b99e24dfm.jpg

6cebc1e90e3a634cm.jpg

c19a3d369f295372m.jpg

4fcdb581f7b4d8b2m.jpg

3c48d8a219706323m.jpg

5f3dd21c137c8661m.jpg

4049ab505696ab50m.jpg

904a4bd5eb6ddc10m.jpg

f4f1650ee20860a0m.jpg

72b9139df74648bbm.jpg

17f036f1d58949e3m.jpg

3db6e0e139e7aaf5m.jpg

96d00531530dcf14m.jpg

fbdd6e98e9b9f23bm.jpg

Opublikowano

tylko ten znaczek S4 niepotrzebny..

Opublikowano
  • Autor

który , przód czy tył? miało być jak w oryginale wiec jest ;p

Opublikowano

Każdy robi jak lubi, ale wystarczy spojrzeć na tarcze i... wiadomo,że to nie S4...

Jak znaczki Twoje oczy cieszą... to mi nie przeszkadzają...

No i wydaje mi się,że antena na dachu nie jest "jak w oryginale" :)

Opublikowano
  • Autor

wszystkie inne graty jak kompletny swap zacisków tarcz i jarz mam, zostawiam to na przyszły rok , tak samo jak wyminę silnika i dołożenie quattro

Opublikowano

widzę,że ambitnie podchodzisz do tematu...

Mimo wszystko wydaje mi się, że taniej wyszłoby sprzedać i kupić eSę...

za silnik zapłacisz pewnie ok.8000zł do tego skrzynia, osprzęt... (tak tylko MI się wydaję)...o quattro nie wspomnę...

Z drugiej strony... może ja myślę innymi kategoriami... jak patrzę na NOSB'a czy BartS'a, to wydaję mi się, że wydali już milion dolarów na swoje auta..... a może mają dostęp do tanich części...

Opublikowano
  • Autor

mam cały samochód który kupiłem praktycznie za bezcen bez prawa rejestracji, silnik graty itd mam , nie było tylko foteli recaro ktoś wcześniej sprzedał i paru gratów które już nabyłem , tak wiec wstrzymuje mnie brak czasu i nadchodząca zima, dlatego poważniejsze sprawy jak swap hebli, itd zostawiam na wiosnę, teraz tylko poszukam lotki klapy do kompletu i postaram się wymienić zegary na s4kowe

Opublikowano

Hehe... to zmienia całkowicie postać rzeczy....

Wystarczą chęci i dużo wolnego czasu...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

nie, ale lakiernik nie chciał zaszpachlować dziur , powiedział ze później lakier popęka i będzie widać , wiec szukam uszkodzonych modułów pdc żeby polakierować i wsadzić, zwłaszcza ze z tylu nie mam PDC wiec dokładać z przodu jest na dzień dzisiejszy bez sensu

---------- Post dopisany 18-12-2012 at 10:39 ---------- Poprzedni post napisany 22-10-2012 at 14:57 ----------

UPDATE 18-12-2012 zdjęcia umieszczone w 1 poście - wymiana licznika mono na kolor FIS S4

Opublikowano

fajnie ci to wychodzi, licznik :kox:, bronie się przed zmianą licznika na kolor ale coraz bardziej mi się podoba :slina:, jeszcze spojler na klape i będzie super:thumbup1:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

mały zimowy update , bardzo przydatny jak ma się dużo rzeczy w rekach i nie ma się jak otworzyć do góry klapy

20130120 135119 - YouTube

Opublikowano

co zamontowales do otwierania tej klapy?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Fajne autko i dobry kierunek modów :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Witaj moderatorze byłego forum NV

Opublikowano

Stare dobre czasy :decayed:

Opublikowano

Fajne auto tylko ta płetwa na dachu nie wygląda na ori i rzuca się w oczy jakoś.

Zawsze chciałem 1,8t póki nie wsiadłem w 2,7tt :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.