Jump to content
IGNORED

Radio symphony II

_Darek_
 Share

Recommended Posts

Jak ustawić nazwy piosenek w tym radiu. Bo zamiast nazw piosenek jest Track 1.

ID3 TO nie to samo chociaż niby to samo... co CD tekst.... występuje dla zwykłych czytników/płyt CD.

ale tak naprawdę niewiele odtwarzaczy sobie z tym radziło....niestety.

Moje radyjko symphony II zaniemogło. Wyskakuje błąd ERROR3. Niemożna wyjąć ani włożyć płyt. Co robić? Pomóżcie

A masz tam zmieniarkę 6CD czy mechanizm 1CD.

Słychać że mechanizm coś próbuje robić czy zero reakcji ?

Tak radio ma wbudowaną zmieniarkę na 6 cd. Po odpaleniu słychać mechanizm. Wyskakuje Error 3 i przeżóca samo na FM.

Wygląda na usterkę mechanizmu

Trzeba wyciągnąć radyjko ,rozebrać i popatrzeć.

Albo zawieźć do speca.

Może to mechanizm a może nie.Ciężko stwierdzić.

Jaki koszt może być takiej naprawy? Bo nie wiem czy robić czy kupić nowe jakieś.

To jeszcze trudniej stwierdzić bo nie znamy usterki.

Może to jakiś mikro włącznik a może coś z mechaniką lub elektroniką.

Gdzieś widziałem na forum wymianę radia fabrycznego na niefabryczne. Niestety nie mogę znaleźć. Była to wymiana właśnie radia symphony II. Jakby ktoś to widział to niech da znać.

Wymiana na nie fabryczne może sprawiać trudności. Po pierwsze to zaślepienie kosza 2 din. Po drugie jeśli podłączysz bezpośrednio pod kostki ISO to zagra tylko przód. Musisz dokupić jakąś przejściówkę żeby podać sygnał do wzmacniacza . Zapomnij o wyświetlaniu tekstu na fisie. Jeśli szukasz sprawnego Symphony II z kodem to mam takie z 2005 roku.

A czy tylko radia symphony mają wbudowane zmieniarki?

Tak, tylko Symphony mają wbudowaną zmieniarkę. Chorus i Concert nie mają wbudowanej, mogą tylko współpracować z zewnętrzną zmieniarką.

A mogę podłączyć zmieniarkę mp3 do tego radia jeżeli jest zablokowana zmieniarka w radiu?

Możesz, np.xCarLink

Będe musiał jakoś odłączyć zmieniarkę wbudowaną w radio? Żeby kontrolować radiem zmieniarkę mp3.

Raczej nie.

Czyli po podłączeniu zmieniarki mp3 wbudowana zmieniarka w radio przestaje działać?

Sory za takie pytania,ale mam zablokowaną zmieniarkę wbudowaną w radio i nie wiem co się stanie po podłączeniu zmieniarki mp3

Zazwyczaj podłączenie zmieniarki mp3 daje taki efekt jak by nam się pojawiło dodatkowe urządzenie w systemie. Nie zakłóca to funkcjonowania dotychczasowych składowych systemu.

Czyli jeśli byś miał sprawną wbudowaną zmieniarkę to dodatkowo miałbyś zmieniarkę mp3

Przełączasz się klawiszem CD pomiędzy wbudowana zmieniarką/zmieniarka mp3.

Zawsze do tej pory tak się to zachowywało w innych radiach. Sam osobiście nie montowałem nigdy tej zmieniarki pod takie radio jak twoje ale myślę że zachowa się tak samo.

Masz jescze te radio Symphony II - to jest to na CD ? Jaka cena Cię interesuje? Jeśli chciałbym wymienić ori Chorus II (kaseta) na Symphony II to wszytsko będzie działać czy trzeba coś zmieniać (FIS, NAVI, Telefon).

Gdzieś na forum widziałem temat "jak srobić klucze do radia" cz jakoś tak. Tam gościu miał szablon kluczy. Może ktoś wie gdzie ten temat?