dawid.

• Paliwo

Osiągnięcia dawid.

Reputacja

1. Na początek zrób chip tuning bez wymiany "gratów". Daje największe przyrosty mocy w stosunku do wydanych pieniędzy. Będziesz zadowolony
  2. Tak, tylko Symphony mają wbudowaną zmieniarkę. Chorus i Concert nie mają wbudowanej, mogą tylko współpracować z zewnętrzną zmieniarką.
  3. Wymiana na nie fabryczne może sprawiać trudności. Po pierwsze to zaślepienie kosza 2 din. Po drugie jeśli podłączysz bezpośrednio pod kostki ISO to zagra tylko przód. Musisz dokupić jakąś przejściówkę żeby podać sygnał do wzmacniacza . Zapomnij o wyświetlaniu tekstu na fisie. Jeśli szukasz sprawnego Symphony II z kodem to mam takie z 2005 roku.
  4. Mam 235/45 R17 letnie, na koleiny nie narzekam, gorzej jeśli są zalane po opadach deszczu.
  5. dawid.

Jak usuna blad 00542

to jest niemożliwe, na początek sprawdź kable i wtyczki dochodzące do tego czujnika, jak nie pomoże to sprawdź lub wymień czujnik
  6. 1.8T AVJ z końca 2001 r. - oryginalne 180600 km, absolutnie nic się nie dzieje, jeszcze w Niemczech dostał nowe cewki z akcji serwisowej.
  7. 3.0 TDI nie było w B6, chodzi tutaj o 3.0 V6 benzyna. Zasada jest taka, że zimowe opony lepiej jest zakładać węższe niż szersze - szybciej docierają do podłoża.
  8. Kolega ma 3.0 V6 ASN z instalacją gazową w A6 z 2002 roku. Nie czuć różnicy między jazdą na benzynie a na gazie. Niestety ostatnio zaczął mu pobierać sporo oleju - w ilości 1l/1000 km.
  9. Pozdrawiam kierowcę z błękitnego B6 z pięknymi spoilerami, numerami na CB w ramkach klubowych, za którym miałem okazję podążać dziś ok. godziny 13. na odcinku od początku ul. Ludwikowo do ul. Rynkowskiej w Bydgoszczy
  10. Witam, Od dwóch tygodni jestem posiadaczem Audi A4 B6 sedan 1.8T quattro z 2001 r.