Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] 1.8T 1be DEPO + hid nowe laczki 225/45/17 1be


loco87

Rekomendowane odpowiedzi

Drewienko i owszem ale z tylu brakowało mi 2 listw. Nie szło tego zkompletować....Nie ma takich na rynku wtórnym :wink4:

Osobiscie jestem zdania ze teraz wygląda to o niebo lepiej. A ten "carbon" za dnia wygląda duzo sympatyczniej. Nie jest on z tych jasnych złotych tylko bardzo ciemnych. Rzecz gustu :)

Narazie troche mnie przycisło z kasą ale jak autko dalej będzie się tak spisywac to myśle że mody pojdą w dobrą strone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywka cos kolo 100pln za komplet zaplacilem z przesylka :kox: Ostatnio wymienilem sobie pas prawy i tylna blende naprawilem bo mi halasowala + zamontowalem pożadnie wzmacniacz :) Za niedlugo oleje filtry swiece i jakies duperele w zawieszeniu cos delikatnie stuka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie ci powiem ze auto z wloch to juz porazka jak w dodatku klar ci zlazi to wynik tego ze auto bylo na odp....l robione na sprzedaz :confused4: i te 70 tys km :polew: dodaj sobie jeszcze z 300-400tys :gwizdanie: bajki jak niewiem :polew:ale pozatym spox fajny kolor :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz dodalem 2.5mln kilometrów na jedno koło koelgo więc spoko. Clar już nie złazi :):przebiegly: a auto z wloch wcale nie jest porażką...nadwozie samonosnie to najdrozszy element calego auta a ten u wlocha jest w stanie IDEALNYM. Niemiec sie tutaj chowa. A na te chwile mechacznie sporo podgonilem :) Za tydzien mam nadzieje ze pojawią się nowe zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz dodalem 2.5mln kilometrów na jedno koło koelgo więc spoko. Clar już nie złazi :):przebiegly: a auto z wloch wcale nie jest porażką...nadwozie samonosnie to najdrozszy element calego auta a ten u wlocha jest w stanie IDEALNYM. Niemiec sie tutaj chowa. A na te chwile mechacznie sporo podgonilem :) Za tydzien mam nadzieje ze pojawią się nowe zdjęcia.

Nie przejmuj sie opinia innych... jedno w srodku zuzyje sie po 100tys km inne po 300tys km... ja mam wytarta kierownice, przetarty fotel (kubelkowy) a w ASO Webercar Zdunska Wola, po sprawdzeniu okazalo sie ze auto bylo serwisowane do 2008 roku i mialo przebieg ok 180tys km przy ostatnim serwisie... 95 rok, z hakiem, 2.6 ABC.... inni by pisali ze jak zamowil ktos auto z hakiem to trzaskal km az milo. Do tego 2.6 by nie kupili zeby do kosciola jezdzic... ku mojemu zdziwieniu przebieg potwierdzil sie z ksiazka.

Furka ladna, wazne zeby smiagala, nawet jesli ma i ze 200tys przelotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx ale juz mi sie odechcialo odpowiadac na riposty typu wytarte cos tam to musi miec min 800tys. :good:

W sobote jest szansa ze odbiore auto od mechanika i mam tutaj pytank obo muszę zamontować hidy. Ktore wybrac ?

Mam takie na oku :

http://www.allegro.pl/item803292178_nowe_przetwornice_nowe_zarowki_philips_d2s_d2r.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przebiegu kolego Ci wierze wątpię aby ktoś kto jeździł dużo miał filtry z 99roku ;D sam mam w rodzinie Fiata Brave 96rok przebieg 130km jeszcze produkcji Włoskiej blacha stan idealny środek dobry fotele masakra ;] a zawieszenie tragedia muszę wszystko wymienić bo trzęsie całym samochodem ze się jechać nie da ;)

A furka naprawdę bardzo piękna ;)

a komentarzami na temat przebiegu sie nie przejmuj niewiadomo kto jeździl wczesniej nim moze jakis idiota co wnim siedzial 24h dziennie hehe

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany:

-Infinity z seri referencyjnej na przód

-Polerka

-Lampy przod typ s4 + clary kierunki + hid + http://www.allegro.pl/item814894976_xenon_hid_nowe_spryskiwacze_reflektorow_kpl.html ciekawi mnie czy bez problemu można to dorezać do fabrycznego zderzaka czy potrzeba będzie jeszcze jakiś częsci ?

-Lampy tyl I lift

-Napawa drzwi od kierowcy - linia równa.

Zdjęcia wkrótce :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item814894976_xenon_hid_nowe_spryskiwacze_reflektorow_kpl.html ciekawi mnie czy bez problemu można to dorezać do fabrycznego zderzaka czy potrzeba będzie jeszcze jakiś częsci ?

Ja i kolega mrogal mamy właśnie taki zestaw założony u siebie :wink4: Zabawy jest z tym w ch####j i jeszcze trochę :decayed: 12 godzin rezania, bez przerwy :wallbash: Do tego musisz mieć zbiorniczek pod 2 pompki, trochę kabla, dokupić trochę węża, bo tego jest trochę zbyt mało, jakieś blaszki, żeby to zamocować do zderzaka - mocowania musisz sam zrobić, trochę kleju i w cholerę innych narzędzi którymi to trzeba wyrezać :rolleyes: Da się, ale roboty przy tym sporo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item814894976_xenon_hid_nowe_spryskiwacze_reflektorow_kpl.html ciekawi mnie czy bez problemu można to dorezać do fabrycznego zderzaka czy potrzeba będzie jeszcze jakiś częsci ?

Ja i kolega mrogal mamy właśnie taki zestaw założony u siebie :wink4: Zabawy jest z tym w ch####j i jeszcze trochę :decayed: 12 godzin rezania, bez przerwy :wallbash: Do tego musisz mieć zbiorniczek pod 2 pompki, trochę kabla, dokupić trochę węża, bo tego jest trochę zbyt mało, jakieś blaszki, żeby to zamocować do zderzaka - mocowania musisz sam zrobić, trochę kleju i w cholerę innych narzędzi którymi to trzeba wyrezać :rolleyes: Da się, ale roboty przy tym sporo :decayed:

ja też zakładałem taki zestaw u siebie tylko wszystkie elementy kupowałem osobno, roboty jest masę tak jak pisze RAFALEX, osobiscie wolałbym kupić teraz zderzak po lifcie ze spryskami, trzeba troszkę dołożyć ale roboty znacznie mniej, i czasami idzie wychaczyć okazję :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ale ladnie Wam to wyszlo.....podoba mi sie. Estetycznie w zasadzie jak fabryka ale potrzeba do tego jest napewno garażu...Jak z dostępnościa pojemnikow na spryski ? I jaki szacunkowy koszt ? Czym wycinaliscie dziury w zderzaku ? Jest na forum do tego jakis tutek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ale ladnie Wam to wyszlo.....podoba mi sie. Estetycznie w zasadzie jak fabryka ale potrzeba do tego jest napewno garażu...Jak z dostępnościa pojemnikow na spryski ? I jaki szacunkowy koszt ? Czym wycinaliscie dziury w zderzaku ? Jest na forum do tego jakis tutek ?

no na tą porę to trzeba garaż ja robiłem w lecie i większość rzeczy robiłem na zewnątrz :wink4:, o pojemniki czasem łatwo, czasem trudno, ja kupiłem swój za coś koło 100zł, ale widziałem ostatnio na allegro za 30, nawet miałem go łyknąć na handel :gwizdanie:, U mnie wyszło +/-300zł za wszystko :wink4: , dziury nawiercałem a potm docinałem nożykiem, ten plastik dość łatwo się kroi :naughty:, Nie wiem czy ktoś robił tutka, ale mam parę zdjęć to Ci mogę podesłać, jak znajdę na dysku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałbyś się dobrze sprężyć i wszystko sobie przygotować :wink4: Ja się nie spieszyłem bo i tak miałem rozebrany samochód :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...