Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 2.0TQ] vs [B6 S4] Avant - mini test porownawczy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No coz, jako, ze moj S4 Avant czul sie samotny, to od paru dni ma kolege/brata/siostre :-)

Przepiekny czarny A4 2.0T quattro sedan z jasnym wnetrzem.

Pare uwag w porownaniu do B6 S4 Avant:

- moc (200KM) nieporownywalnie mniejsza, choc musze powiedziec, ze jest lepiej

niz myslalem. Silnik napewno sie "wyrobi" i z czasem bedzie tylko lepiej.

Opoznienie turbiny + opoznienie tiptronic nieco odczuwalne przy naglych przyspieszeniach/

starcie, choc na pozycji S jest calkiem fajnie. Po osiagnieciu wyzszych predkosci

na autostradzie samochod jedzie wspaniale i roznica mocy nie ma juz takiego znaczenia.

- Tiptronic na S nieco inaczej zmienia biegi, trzyma 5 dluzej, zanim przejdzie na 6

- Zdecydowana roznica - waga. A4 zdecydowanie lzejsze, co na poczatku sprawilo,

ze mialem odrobine mniej zaufania do niego. Quattro jednak sprawia, ze po chwili

przyzwaczajasz sie, choc maly podswiadomy opor pozostaje. Dochodzi tu tez pewnie

roznica zawieszenia, choc w A4 mam opcje "sportowe zawieszenie".

- Wnetrze bardzo podobne, fotele (tu mialem najwiecej obaw, po Recaro nie

chcialem kanapy) sa bardzo dobre, nie za miekkie i boczne trzymanie calkiem

poprawne. W A4 mam jasne drewniane inserty, i chco tez mialem opory, to

wygladaja super.

- Bardzo duzy bagaznik, zdecydowanie zaskoczenie na plus.

- Radio zdecydowanie poprawione. W obu samochodach mam Symphonie + Bose

i Radio Satelitarne Syrius (to chyba tylko na US), w A4 uklad radia jest zdecydowanie

lepszy. Np wylacznik w S4 po lekkim nacisnieciu wylacza radio, w A4 najpierw

mute, dopiero dluzsze przycisniecie wyczalacza. Ekstra opcja. Sam uklad radia

duzo czytelniejszy, Sirius ma wiecej znakow na tytuly piosenek i wyniki meczy NBA

(bardzo wazne :-) ).

- Znakomicie dzialajacy bluetooth z telefonem. Super obsluga z kierownicy.

Generalnie jakbyscie mieli pytania, to chetnie odpowiem.

Super samochod.

Pierwsze fotki z tego weekendu:

audi_1.jpg

audi_2.jpg

audi_3.jpg

audi_4.jpg

audi_5.jpg

audi_6.jpg

Opublikowano

Bosze, chciec mieć jeszcze siostre do waszych autek.....

Opublikowano

fajne :wink:

jest w USA wersja DTM tzn 220KM A4 2.0Tq :?:

czarna na takie upały :roll: dobrze, że ma jasny środek bo inaczej to jajecznicę można byc zmajstrować :smile:

Opublikowano

nie jest to avant, ale też ładny :grin:

Opublikowano

fiu fiu fiu niezłe rodzeństwo :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor
fajne :wink:

jest w USA wersja DTM tzn 220KM A4 2.0Tq :?:

czarna na takie upały :roll: dobrze, że ma jasny środek bo inaczej to jajecznicę można byc zmajstrować :smile:

Ja mieszkam nad samym oceanem, w zasadzie stale 20 stopni

przez okragly rok, nigdy wiecej niz 25... Goraco jest wglab ladu.

A co do wersji, to A4 w Stanach jest jako 200KM Tiptronic quattro, 200KM multitronic

przod i 3.2 V6 255KM w obu kombinacjach. Nie ma multitronic z quattro.

Opublikowano

Super bryczka :) I zajefajne fotki :)

Opublikowano

cudny .... widze ze rodzinka ma upodobania do dobrych mocnych samochodów .... :twisted:

Opublikowano

no foty śliczne

Opublikowano

a ak z ciekawości ile w stanach za nią dałeś????

Opublikowano

Mój też chce taką siostrzyczke :cool: Piękne auto tylko pozazdrościć.

Opublikowano

Bardzo ładny wozek :cool:

Opublikowano

Takie piękne auto spierniczyli!!! na cholere te niebieskie poświetlenie w radiu - tragedia.

Opublikowano
  • Autor
Takie piękne auto spierniczyli!!! na cholere te niebieskie poświetlenie w radiu - tragedia.

Ee tam, to tylko odbijajace sie niebo. Display w Audi od zawsze byl i jest czerwony.

Choc tu ciekawostka: w A4 komputer nad kierownica to monochromatyczny (czerwony :-) )

lowres display, a w S4 mam zdecydowanie lepszej jakosci LCD uzywajace kilku

kolorow i rozdzielczosc jego jest znacznie wyzsza.

Ceny wszystkich wersji sa na audiusa.com, mozna "zbudowac" sobie dowolny samochod

i zobaczyc ile kosztuje. Zwykle co najmniej 30% mniej niz w Europie.

I sa to pelne ceny, od ktorych praktycznie zawsze mozna dostac jakis discount.

Poza tym opcje i wyposazenie sa o wiele lepsze niz w Europie.

Opublikowano

Kolorowy FIS można wybrać w opcji .

Opublikowano

Ladniutkie to Audi, w sumie rodzenstwo niczego sobie :grin: a i widoki na fotkach super. Gratulacje za OOOO .

Opublikowano
Takie piękne auto spierniczyli!!! na cholere te niebieskie poświetlenie w radiu - tragedia.

Ee tam, to tylko odbijajace sie niebo. Display w Audi od zawsze byl i jest czerwony.

Choc tu ciekawostka: w A4 komputer nad kierownica to monochromatyczny (czerwony :-) )

lowres display, a w S4 mam zdecydowanie lepszej jakosci LCD uzywajace kilku

kolorow i rozdzielczosc jego jest znacznie wyzsza.

Ceny wszystkich wersji sa na audiusa.com, mozna "zbudowac" sobie dowolny samochod

i zobaczyc ile kosztuje. Zwykle co najmniej 30% mniej niz w Europie.

I sa to pelne ceny, od ktorych praktycznie zawsze mozna dostac jakis discount.

Poza tym opcje i wyposazenie sa o wiele lepsze niz w Europie.

Ufff ulżyło mi!!!

A co wyświetlacza to kolorowy jest opcją dodatkową

Opublikowano

takie rodzenstwo miec pod domem... ehh marzenia, marzenia :) kto jezdzi A4? kupiles dla siebie czy moze ktos z rodziny sie nia porusza?

Opublikowano
Kolorowy FIS można wybrać w opcji .

dokladnie, ja mam w swoim kolorowy :)

  • 1 rok później...
Opublikowano

Ja mam pytanie troche z innej beczki.

Na dniach chce zamówić własnie takie a4 jak Twoje, rowniez w usa, interesuje mnie na jaki poziom upustu mozna liczyc ?

Czy można liczyc na to, że różni dilerzy mogą oferować różne poziomy cen końcowych ?

a4 bardzo ładna, ale zdjecia rewelacja!

pozdrawiam:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.