Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Łańcuszek rozrządu hałasuje


rafal9119

Rekomendowane odpowiedzi

tam wchodzi 3.8l

zobacz na bagnecie jakie masz oznaczenie

ostatnio tez trafiłem 1.8T gdzie pani wlała 5.5 litra oleju a stanu nie było widac

okazało sie że ktos wrzucił bagnet z innego auta :facepalm:

ori nr 053 115 611 C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde to dobrze wlałem.jutro sprawdze choc nie sadze ze to inny bagnet jest. troche to jest dziwne. bo skoro na całym oznaczeniu bagnetu jest olej to na to wychodzi ze jest przy długi lub nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo masz tak czysto w silniku że nie widac oleju

wyciągnij bagnet i popatrz pod swiatło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz ja cudowałem z tym sprawdzaniem i nic. bo to jest tak wyciagne bagnet z silnika patrze a tu cały w oleju biore szmate w reke i go czyszcze ,ponownie wkładam i wyciagam i dalej to samo. musze ogarnac co jest nie tak z tym bagnetem bo jak okaze sie ze mam malo oleju w silniku to tylko darmo wpakuje sie w koszty napinacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyna metoda to zlac olej do banki i zobaczyc ile go jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba bede musiał tak zrobic.a spotkałes sie z takim przypadkiem jak u mnie . przed kupnem audi miałem inne auto i tez zalałem go mobilem i identyczny problem był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi ocierac koniecznie, jakbyś przeczytał wątek to byś wiedział że wpierw zmierzyć trzeba ciśnienie oleju, może słabo jest napięty, jak ciśnienie ok to wtedy dopiero brać sie za napinacz, za wymianę tyle biorą bo robota podobna jeśli chodzi o roboczogodziny jak wymiana rozrządu

Wysłano z HTC EVO 3D X515m z użyciem Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem o tym ze trzeba cisnienie sprawdzic cały net odkopałem na temat lancuszka i napinacza. dzis sprawdzałem ten bagnet i jest ori numery sie zgadzaja. i nadal nie wiem czemu nie pokazuje poziomu olej na bagnecie

---------- Post dopisany at 19:05 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ----------

a zapomniałem dodac kumpel mi mowił zebym sprawdził korek wlewu oleju i odme

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to ze jezdze tylko. wymieniałem miesiac temu olej i jak patrze na bagnet to jest cały w oleju nie widac ile jest go w silniku nie wiem czym to jest spowodowane.

Najlepiej zmierz poziom oleju rano przed pierwszym rozruchem silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlody nie mam gg moze na pw sie dogadamy. ale ty masz ten z czujnikiem bo ja mam ten zwykły bez czujnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...