Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Odnowa tunelu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam pytanko odnośnie odnowy tunelu czy ktoś z was może malował tunel.

Jeśli tak to jaka farba.

Opublikowano

Nikt nie malował tunelu. Tylko wymiana na inny. Zobacz jaki masz kolor soul, swing czy ten granat i poszukaj na aukcji ewentualnie w dziale sprzedam chłopaki niekiedy mają.

Opublikowano

dokładnie, tego się nie maluje, jak to by potem wyglądało ?

Opublikowano
  • Autor

Skoro to sie wyciera to tez i maluje,no ale jak nie to nie pozostaje nic innego jak szukać dalej .

Opublikowano

poszukaj sobie używanego w idealnym stanie, sam nie dawno kupiłem z forum bo też miałem lekko wytarty :wink:

Opublikowano
  • Autor

Zawsze jak jest to albo powycierany albo z dziurami na tel :(

Opublikowano

Czarny znajdziesz w dobrym stanie za dobrą kasę. Z kolorem swing, granatowym itd. będzie problem i to nie mały! Powodzenia życzę.

Wysłane za pomocą TapaTalk.

Opublikowano

http://a4-klub.pl/members/siemian-12653/

Napisz do tego kolegi, mam nadzieje ze się nie obrazi ze go reklamuje :grin:

Opublikowano

Jak chcesz tunel to odezwij się do mnie na PW :decayed: Kupiłem okazyjnie łokieć razem z tunelem i jakoś tak zmieniłem całość a mój tunel mi został :wink:

Opublikowano
  • Autor
http://a4-klub.pl/members/siemian-12653/

Napisz do tego kolegi, mam nadzieje ze się nie obrazi ze go reklamuje :grin:

Jestem stałym klientem

Opublikowano
Zawsze jak jest to albo powycierany albo z dziurami na tel :(

szukaj tunelu z B7. Mają już znacznie lepszą powłokę, która nie jest tak podana na wycieranie jak te w B6. Ja kupiłem idealny tunel z B7 2DIN z otworami pod łokieć i bez uchwytu na telefon za dwie stówki i nie żałuje.

Opublikowano

Osz qr**... Nie zauwazylem ze chodzi o B6... :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Zawsze jak jest to albo powycierany albo z dziurami na tel :(

szukaj tunelu z B7. Mają już znacznie lepszą powłokę, która nie jest tak podana na wycieranie jak te w B6. Ja kupiłem idealny tunel z B7 2DIN z otworami pod łokieć i bez uchwytu na telefon za dwie stówki i nie żałuje.

Dzięki bede pamiętać.

Opublikowano
Zawsze jak jest to albo powycierany albo z dziurami na tel :(

szukaj tunelu z B7. Mają już znacznie lepszą powłokę, która nie jest tak podana na wycieranie jak te w B6. Ja kupiłem idealny tunel z B7 2DIN z otworami pod łokieć i bez uchwytu na telefon za dwie stówki i nie żałuje.

nie różnie się niczym od b6 ?

Opublikowano
Zawsze jak jest to albo powycierany albo z dziurami na tel :(

szukaj tunelu z B7. Mają już znacznie lepszą powłokę, która nie jest tak podana na wycieranie jak te w B6. Ja kupiłem idealny tunel z B7 2DIN z otworami pod łokieć i bez uchwytu na telefon za dwie stówki i nie żałuje.

nie różnie się niczym od b6 ?

Same tunele są P&P ale gdybyś dostał z zapalniczką, to uważaj wydaje mi się że wtyczka ma pozamieniane piny :]

Opublikowano
Zawsze jak jest to albo powycierany albo z dziurami na tel :(

szukaj tunelu z B7. Mają już znacznie lepszą powłokę, która nie jest tak podana na wycieranie jak te w B6. Ja kupiłem idealny tunel z B7 2DIN z otworami pod łokieć i bez uchwytu na telefon za dwie stówki i nie żałuje.

nie różnie się niczym od b6 ?

Same tunele są P&P ale gdybyś dostał z zapalniczką, to uważaj wydaje mi się że wtyczka ma pozamieniane piny :]

a ok,ok dzięki :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.