Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AFN by ECUProject 172/350

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Pompa seria, czyli 10mm

Wtryski 0,216

Przelotowy wydech by MaxsteRR :decayed:

FMIC 550x140x65

Turbosprężarka z BRD

Podobno został jeszcze spory zapas paliwa :naughty:

a4_zps1304c2fe.jpg

Opublikowano

to czemu tylko tyle jak taki zapas paliwa?

Opublikowano

Max nieźle ogarniasz painta :P ładne kreski

Opublikowano
  • Autor
to czemu tylko tyle jak taki zapas paliwa?

Co by pompa za szybko nie padła, no i nie kopcił jak Batory ;p

Opublikowano

łaaadnie Ci pociągneli :decayed: planujesz jeszcze jakieś zmiany - pompa, większe wtryski?

Opublikowano
to czemu tylko tyle jak taki zapas paliwa?

u Ciebie na BRD i PD było ledwo 14 KM wiecej:facepalm:

a to tylko VP

Opublikowano

Ładne kreski :-) Tyle to wychodzi na 0.230 xD

Opublikowano
to czemu tylko tyle jak taki zapas paliwa?

u Ciebie na BRD i PD było ledwo 14 KM wiecej:facepalm:

a to tylko VP

u ciebie na brd pd fmic jest mniej :facepalm::facepalm::polew::polew::polew: 166ps :facepalm:

poza tym napsialem czemu tylko tyle skoro jest zapas paliwa naucz sie czytac ze zrozumieniem :facepalm:

Opublikowano
:decayed::decayed:
Opublikowano
u ciebie na brd pd fmic jest mniej :facepalm::facepalm::polew::polew::polew: 166ps :facepalm:

moj to jest całkiem inna bajka...:wink:

Opublikowano
u ciebie na brd pd fmic jest mniej :facepalm::facepalm::polew::polew::polew: 166ps :facepalm:

moj to jest całkiem inna bajka...:wink:

Twój to jest jakaś dziwna sprawa, podejrzewam, że Twoje A4 robi fochy jak jedzie na hamownię i dlatego taki wynik, bo chłopie na zdrowy rozum patrząc na filmiki przejazdów z innymi A4 chociażby Pumy, to widać, że masz co najmniej 190 kunia i ponad 400 momentu...

Opublikowano
u ciebie na brd pd fmic jest mniej :facepalm::facepalm::polew::polew::polew: 166ps :facepalm:

moj to jest całkiem inna bajka...:wink:

Twój to jest jakaś dziwna sprawa, podejrzewam, że Twoje A4 robi fochy jak jedzie na hamownię i dlatego taki wynik, bo chłopie na zdrowy rozum patrząc na filmiki przejazdów z innymi A4 chociażby Pumy, to widać, że masz co najmniej 190 kunia i ponad 400 momentu...

Juz nie raz to własnie mówilismy na spotach:wink:

jedzie jak 190 a hamownia swoje:grin:

---------- Post dopisany at 15:13 ---------- Poprzedni post napisany at 15:09 ----------

ogolnie wykres fajny bo Nm plaski... mozna by sie pokusic o 380 Nm i ze 185 KM:wink:

Opublikowano

MaxsteRR bardzo fajne te krechy :banan: od razu się lepiej jeździ co ? :grin:

dobrze ze auto zostaje bo szkoda się go pozbywać, tyle serca i kasy :decayed:

u mnie została do zrobienia korekta softu, nie oriętujesz się ile koledzy biorą ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.