Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Końcówki wtrysków. Pytanie


dante0018

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, możne się ktoś orientuje ile kosztują końcówki wtrysków do AFN-a ?

Jak się pytałem po hurtowniach to mi za***ali po 250 zl za sztukę do takiego wtrysku

Odrazy zaznaczam ze nie chce odp typu kup 216 albo cos.

Chce wiedziec czy sa jakies normalne ceny za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Boscha to normalna cena. Możesz kupić jakiegoś chińczyka za 1/3 tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie jak napisali koledzy 250 zł za sztukę do tego dolicz ustawienie ciśnienia ja nie dawno brałęm 216 od Muszki z allegro to 750 zł na wymianę oddajesz stare to pewnie za 205 jakieś 700 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się obilo o uszy, że przy końcówkach Boscha dostajesz cały komplet i nie trzeba ciśnienia ustawiać. Składasz i powinno hulać. Tak przynajmniej gdzieś słyszałem a było to trochę temu i mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też to słyszałem od pompiarza ale jak zakładasz nowe rozpylacze AFN na korpus wtrysku AFN, bo jak 216 to nie wiem ale u mnie po złożeniu wtryski były rozjechane +/-20bar, co dziwne po ustawieniu jak należy zero poprawy w pracy silnika, jedynie korekcje spadły poniżej 1 i minimalnie lepiej zaczął zapalać, mam ustawione 200/315bar, dodatkowo powiem że na starych nic nie dymił i na nowych też zero dymu! spalanie też identyko jedyne Nm przybyło:) koni zero:) dawka na starych była ~2,8mg, na nowych skoczyła na ~4,2mg i korekcje na plus poszły, opisałem co doświadczyłem po zmianie rozpylaczy na bosch od t4 AXG, nowszej wersji wtrysków AHY potocznie nazywanych 216, brak przyrostu koni mam nadzieje że to wina pompy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety za boscha to normalna cena aktualnie choć jakieś 4-5 lat temu płaciłem za nie 500zł/4szt

teraz jednak zdecydowanie więcej trzeba położyć. Wyreguluj ciśnienie i montuj, zobaczysz, że warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...