Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Końcówki wtrysków. Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, możne się ktoś orientuje ile kosztują końcówki wtrysków do AFN-a ?

Jak się pytałem po hurtowniach to mi za***ali po 250 zl za sztukę do takiego wtrysku

Odrazy zaznaczam ze nie chce odp typu kup 216 albo cos.

Chce wiedziec czy sa jakies normalne ceny za to.

Opublikowano

Za Boscha to normalna cena. Możesz kupić jakiegoś chińczyka za 1/3 tego.

Opublikowano

Nie lepiej jakąś używkę z rozbitka??

Opublikowano

nowki to nowki przyoszczedz troche w skarpete i beda :naughty:

Opublikowano

tak jak trepek powiedzial 250zl to normalna cena za boscha

Opublikowano

dokładnie jak napisali koledzy 250 zł za sztukę do tego dolicz ustawienie ciśnienia ja nie dawno brałęm 216 od Muszki z allegro to 750 zł na wymianę oddajesz stare to pewnie za 205 jakieś 700 zł

Opublikowano

Coś mi się obilo o uszy, że przy końcówkach Boscha dostajesz cały komplet i nie trzeba ciśnienia ustawiać. Składasz i powinno hulać. Tak przynajmniej gdzieś słyszałem a było to trochę temu i mogę się mylić.

Opublikowano

też to słyszałem od pompiarza ale jak zakładasz nowe rozpylacze AFN na korpus wtrysku AFN, bo jak 216 to nie wiem ale u mnie po złożeniu wtryski były rozjechane +/-20bar, co dziwne po ustawieniu jak należy zero poprawy w pracy silnika, jedynie korekcje spadły poniżej 1 i minimalnie lepiej zaczął zapalać, mam ustawione 200/315bar, dodatkowo powiem że na starych nic nie dymił i na nowych też zero dymu! spalanie też identyko jedyne Nm przybyło:) koni zero:) dawka na starych była ~2,8mg, na nowych skoczyła na ~4,2mg i korekcje na plus poszły, opisałem co doświadczyłem po zmianie rozpylaczy na bosch od t4 AXG, nowszej wersji wtrysków AHY potocznie nazywanych 216, brak przyrostu koni mam nadzieje że to wina pompy...

Opublikowano
  • Autor

kurde...drogo to wychodzi. myślałem ze będzie taniej niż 250 zl za sztukę :facepalm:

Opublikowano

niestety za boscha to normalna cena aktualnie choć jakieś 4-5 lat temu płaciłem za nie 500zł/4szt

teraz jednak zdecydowanie więcej trzeba położyć. Wyreguluj ciśnienie i montuj, zobaczysz, że warto :)

Opublikowano
  • Autor

Chyba tak zrobię. Po prostu dam do regulacji.

Myślałem że to tańsza zabawa z tymi końcówkami

Opublikowano

lepiej kupić lepsze i mieć spokój niż chinole i za jakiś czas znów to samo robić

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.