Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5] by PanKoT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie,

Audi posiadam od zaledwie miesiąca jeszcze nie zrobiłem przy niej zbyt wiele jednak mam wiele planów :decayed: .

Na ten moment zamontowane jest zaledwie angel eyes, polerowana pompa paliwa alternator i pompa od abs.

Plany względem budżetu są następujące:

-Air ride

-Felusie 17 lub 19 szerokości 8 lub 9 cali

-Dolot z kwasówki

-Clear pod maską (jednak nie wiem na ile to się uda).

W środeczku posiadam śliczne drewniane wykończenia, jestem(właściwie nie ja a znajoma krawcowa) na etapie szycia całej tapicerki ze skóry, jednak zastanawiam się jeszcze nad półskórą.

Nagłośnienie Nokia;) nie mam zamiaru wsadzać tam głośników blaupunkta które miałem w fordzie :decayed:

Jeśli wykażecie zainteresowanie zamieszczę więcej zdjęć na ten moment będzie 1 z śliczniutkim parchem obok ;)

a4b5corrado.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

dawaj więcej fotek kolego ;) więcej danych :)

Opublikowano

Plany ambitne ale te reflektory przednie to na odstrzal

Opublikowano
  • Autor
Plany ambitne ale te reflektory przednie to na odstrzal

dla czego na odstrzał, zawsze cierpiałem na angele i zawsze się na nie upierałem

a45m.th.jpg

a44mt.th.jpg

a43g.th.jpg

a42l.th.jpg

a41l.th.jpg

i takie małe humorystyczne stworzenie na dachu ku zastępstwie anteny a corrado :kox:

corrj.th.jpg

więcej zdjęć w lepszej jakości wrzucę jak wrócę z pracy ;)

Opublikowano

Bo wygladaja jak w bmw. Lepiej orginal polift zarzucic i zrobic na czarno

Opublikowano

..i świecą po drzewach <- sonar

plany grube, zobaczymy co z tego wyjdzie:wink:

Opublikowano

lampy maskara :facepalm:

Opublikowano

Jak założysz to "Air rading" to będzie kocur na pewno. :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

panowie ale za te lampy to ja bym nawet poszedł no wiecie na ulice... zawsze mi się podobały :slina:

odnośnie silnika posiadam 1z (przynajmniej tak wynika z naklejki w bagażniku)

co sądzicie o wsadzeniu rezystora na pompę dieselka ?

tu myślę o podniesieniu mocy ;)

Opublikowano

Poczytaj trochę forum i zapomnij o rezostorkach, choć jak założyłeś takie lampy to i rezystorek pewnie pójdzie w użytek...

Opublikowano
  • Autor

to też właśnie was pytam o zdanie. zapytam jeszcze inaczej zatem, w jaki inny sposób podnieść moc ?

Opublikowano
to też właśnie was pytam o zdanie. zapytam jeszcze inaczej zatem, w jaki inny sposób podnieść moc ?

zapraszam do działu Turbo, Chiptuning i Tuning Mechaniczny

Opublikowano
  • Autor

serdecznie dziękuję za naprowadzenie do odpowiedniego działu ;)

Opublikowano

plany jakieś są,ale lampy wywal,zacznij od jakiegoś dobrego koła i gleby,f*ck air raid:decayed:,

Opublikowano
  • Autor
f*ck air raid:decayed:,

dla czego? przecież jak się wpakuję w drogę przez którą nie przejadę mogę się podnieść bez wysiadania z samochodu i kręcenia kluczem po zawieszeniu...

Opublikowano

tylko zrób to z głową bo jak piszesz o rezystorach na pompie to sie troche obawiam wykonania tego zawieszenia:decayed:

Opublikowano

jak gleba to gleba,sztuka jest jezdzic na glebie caly czas a nie sie pompowac,ja osobiscie nie jestem za airem,

Opublikowano

Lampy tragedia, wiem bo do dziś na takich jeździłem, na całe szczęście zebrałem sie i zmieniłem. Autko fajne jak każde B5 (no w sumie bywają wyjątki) ale te lampy, czekam na mody.

Opublikowano

lampy :facepalm:

wywalaj i zakładaj ori polifty

Opublikowano
  • Autor

pomyślę jednak przy moich zarobkach sądzę, że limit budżetu na ten rok jest wyczerpany :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.