Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki format plików odtwarza MMI 3G - filmy, teledyski


peszko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

MMI 3G odtwarza płyty DVD, a czy ktos wie jaki format pliku musi miec film lub teledysk by dało się go ogladać z Karty SD w Audi Multimedia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w polifcie odtwarza nawet divix z karty SD ale z tego co słyszałem w przedliftach nie da rady z SD oglądać filmów :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

MMI 3G odtwarza płyty DVD, a czy ktos wie jaki format pliku musi miec film lub teledysk by dało się go ogladać z Karty SD w Audi Multimedia?

musi być w formacie DVD. już próbowałem na różne sposoby i nie idzie :kwasny: zawsze możesz spróbować z płyty zrzucić na dysk twardy, ja tego nie robiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, i jak kolego udało się? bo u mnie problem polega na tym że nie chce mi nawet odtwarzać filmów z dvd :/ nie wiecie dlaczego? mam mmi3g i audi concert na 2 karty sd. próbowałem jużwszystkich formatów i nic nie rusza ;( HELP

---------- Post dopisany 27-12-2012 at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany 26-12-2012 at 21:53 ----------

Nikt nie miał takiego problemu? psia kość :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w polifcie odtwarza nawet divix z karty SD ale z tego co słyszałem w przedliftach nie da rady z SD oglądać filmów :kwasny:

normalnie zazdroszcze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam....mam MMI 3g High i nie czyta mi filmow z usb,zaraz będę zgrywał na SD i co się okazuje tez nie czyta...dlaczego ? :/

Edytowane przez firefighter79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w polifcie odtwarza nawet divix z karty SD ale z tego co słyszałem w przedliftach nie da rady z SD oglądać filmów :kwasny:

normalnie zazdroszcze:)

taaa odtwarza i flv ale kur niestety pliki mp4 juz nie i nawet jak je skonwertujemy na avi to też nie odpala szlag...

może ktoś ma jakiś pomysł jak skonwertować mp4 na avi zeby teledysk hulał bo konwerter on-line niestety nic nie daje :(

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

MMI 3G low nie czyta plikow video dotyczy to rowniez Radia concert, pozostaje ci zmiana na MMI 3G high lub adaptery.

Moim zdaniem to sprawa oprogramowania odtwarzacza. LOW od HIGH różni się tylko hdd. Czytnik w LOW czyta DVD bo jest nawigacja nagrana na DVD. Próbowałem odtworzyć z oryginalnej jak i z pirata DVD, i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2016 o 14:59, firefighter79 napisał:

Mi też nie czyta ani z USB ani z SD mowa o filmach....nic się z tym nie da zrobić?:/

Chyba Audi musiałoby zmienić firmware, żeby była tak możliwość :( ... może przy którymś update to wprowadzą, ale nie sądzę, żeby zajmowali się jeszcze starymi jednostkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim a4 b8 3g wersja + czy też high płyta DVD i mogę oglądać film a z karty sd też można odtworzyć video klipy, filmów nie sprawdzałem. Ściągnąłem konwerter plików video "freemake" i  pliki video ( akurat były mp4)przekonwertowałem na format mpeg2 w jakości dvd Quality rozdzielczość 720/576. w wyższej rozdzielczości wyskakiwał komunikat, że plik uszkodzony i brak możliwości odtwarzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać to chyba nie ma ktoś z formulowiczow wiedzy na ten temat jaki format nagrać teledysk do Mimi 3g?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Daniel0605 napisał:

Jak widać to chyba nie ma ktoś z formulowiczow wiedzy na ten temat jaki format nagrać teledysk do Mimi 3g?

Tu masz tabelkę

 

Audi-MMI-unterstuetzte-Video-Audio-Formate.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...