Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stukanie przy maksymalnym skręcie w lewo


devon00

Rekomendowane odpowiedzi

panowie mam problem przy maksymalnym skręcie kołami w lewo i ruszeniu słychać stukanie. Dźwięk jest dość dziwny bo słychać tak jakby coś przeskakiwalo w napędzie. Czy to mogą być przeguby? Przy maksymalnym skręcie w prawo nie ma takiego dźwięku. W momencie kiedy nie skręce na maksa kierownicą takiego dźwięku nie ma. Co to może być. Na pewno nie jest to pompa od wspomagania tylko coś z układu napędowego. Jak dojść ewentualnie który przegub jest do wymiany? Nie chce robić zbędnych kosztów wymieniając całą półoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez obstawialbym przegub, a jeszcze sprawdzilbym w jakim stanie jest jego oslona, bo mozliwe ze jest rozwalona i przez to zepsul sie przegub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skręć na maksa w lewo,otwórz okna i rusz,powinieneś słyszeć z której strony dobiega dźwięk albo weź jakiegoś kolegę niech posłucha stojąc obok auta.

---------- Post dopisany at 13:58 ---------- Poprzedni post napisany at 13:55 ----------

Tez obstawialbym przegub, a jeszcze sprawdzilbym w jakim stanie jest jego oslona, bo mozliwe ze jest rozwalona i przez to zepsul sie przegub

Z osłoną nie jest tak do końca pewne u Mnie osłona była cała a przegub nap.......ał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 13:58 ---------- Poprzedni post napisany at 13:55 ----------

[/color]

Tez obstawialbym przegub, a jeszcze sprawdzilbym w jakim stanie jest jego oslona, bo mozliwe ze jest rozwalona i przez to zepsul sie przegub

Z osłoną nie jest tak do końca pewne u Mnie osłona była cała a przegub nap.......ał.

nie chodzilo mi o to ze to jedyna przyczyna zepsucia przegubu, ale jedna z mozliwych i czesto dobrze widoczna :wink:

a co do problemu to zrob kolego tak jak pisali inni, szyby w dol i sluchaj z ktorej to strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...