Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedni to najmniejszy pikuś bo ten sam stabilizator jeździ w 3,0tdi z zawieszeniem 1be,1bv

Opublikowano

Turzol dopisałeś mnie do listy?:)

Opublikowano

Turzol dopisałeś mnie do listy?:)

Sure :)

Jeszcze 6 osób potrzeba do finalizacji

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Przedni to najmniejszy pikuś bo ten sam stabilizator jeździ w 3,0tdi z zawieszeniem 1be,1bv

To po ile?:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Turzol, dopisz mnie proszę do listy.

Biorę tył + gumki + opaski please.

Śruby i łączniki są podobno takie same jak w serii, więc biorę tylko to, co napisałem powyżej.

Opublikowano

Tez sie pisze na ten tylny stabilizator z rs dopisz mnie do listy

Opublikowano

Mnie też proszę dopisać do listy..

Opublikowano

Turzol zrób nowy temat i podaj tu link żeby nie robić tu syfu :hi:

Opublikowano

Ok zrobię nowy temat o bedą 2 opcje - sam stabi oraz komplet czyli stabi z gumy, łączniki etc.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

jak coś też się pisze na tył

Opublikowano

Nie chce robić OT w wątku zakupowym.

Czy poradzę sobie z montażem, czy np. trzeba zbieżność ustawiać po wymianie?

Opublikowano

Turzol czytaj pirvy i dopisz mnie proszę do listy w nowym temacie na zakup opcji nr 2. Niestety nie mam jeszcze 50 komentarzy i dla mnie temat jest zamknięty :(

Chłopaki sorry, że spamuje ale chyba lepsze to niż pisanie 40 brakujących postów z d*py :P;)

Opublikowano

Turzol czytaj pirvy i dopisz mnie proszę do listy w nowym temacie na zakup opcji nr 2. Niestety nie mam jeszcze 50 komentarzy i dla mnie temat jest zamknięty :(

Chłopaki sorry, że spamuje ale chyba lepsze to niż pisanie 40 brakujących postów z d*py :P;)

Jak coś możemy to jedną paczką wziaść też jestem z Poznania

Edytowane przez Bart_poznan

Opublikowano

Turzol czytaj pirvy i dopisz mnie proszę do listy w nowym temacie na zakup opcji nr 2. Niestety nie mam jeszcze 50 komentarzy i dla mnie temat jest zamknięty :(

Chłopaki sorry, że spamuje ale chyba lepsze to niż pisanie 40 brakujących postów z d*py :P;)

Już ogarnięte. Jesteś dopisany, lista już zamknieta. Wszyscy wzieli opcje z gumkami i obejmami

Opublikowano

Nie chce robić OT w wątku zakupowym.

Czy poradzę sobie z montażem, czy np. trzeba zbieżność ustawiać po wymianie?

Poradzisz, to jest raptem 6 śrub do odkręcenia.
Opublikowano

Nie chce robić OT w wątku zakupowym.

Czy poradzę sobie z montażem, czy np. trzeba zbieżność ustawiać po wymianie?

Poradzisz, to jest raptem 6 śrub do odkręcenia.

Zbieżność się ustawia jak wymienie P/T?

Opublikowano

Nie chce robić OT w wątku zakupowym.

Czy poradzę sobie z montażem, czy np. trzeba zbieżność ustawiać po wymianie?

Poradzisz, to jest raptem 6 śrub do odkręcenia.

Zbieżność się ustawia jak wymienie P/T?

Nie

Opublikowano

Czy jak zmieniłem springi z 1BA na Eibach pro kit a zostały ori amory, to lepiej najpierw zainwestować w coś pod Bilstein b8 czy taki stab od RS4 ?

Opublikowano

W to i to. Lecz zmianę stabilizatora odczujesz bardziej.

Edytowane przez H4mm3R

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.