Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja dopiero w przyszłą sobote :)

Opublikowano

Waski ile za przód z wysyłką? :kox:

i piście jak odczucia..po wymianie..a nie po macaniu :naughty:

z tego co Robert mówił, jest różnica :evil: na plus off corse
Opublikowano
  • Autor

Nie mam sprawy z drugim zakupem ,tylko może więcej osób się zdecyduje aby cena było atrakcyjna :)[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 12:13_________________________________________________

Wąski a wyślesz mi mój sprzęt ? (jak kable mają być za tyle czasu) bo na zlot chciałbym wpaść już "na RSach" :kox:

Tak [br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 12:14_________________________________________________

Waski ile za przód z wysyłką? :kox:

i piście jak odczucia..po wymianie..a nie po macaniu :naughty:

mam nadzieję że bez zmian ,poczta Polska jest stosunkowo tania :naughty:

Opublikowano

mam nadzieję że bez zmian ,poczta Polska jest stosunkowo tania :naughty

tania, bo lubi przesyłka zaginąć... :kox:

Opublikowano

jezeli rzeczywiscie bedzie II tura, to ja sie tez pisze na przod + tyl, a widze ze kolega gooralos z WR wiec bysmy razem przesylke brali...

Opublikowano

jezeli rzeczywiscie bedzie II tura, to ja sie tez pisze na przod + tyl, a widze ze kolega gooralos z WR wiec bysmy razem przesylke brali...

dokładnie, ja również jestem zainteresowany przodem i tyłem.

Opublikowano

ktoś ma może do oddania przód ? :kox:

Opublikowano

a czy to cos wiecej niz placebo .. ??? w osce chyba nie ma takich przeciazen ?

Opublikowano

adaś załoze przejedziesz sie i zobaczysz :)

Opublikowano

zamontuje sobie narazie sam tył..ale wolałbym całość od razu.. macie jakieś fotki dla porównania ori przód do tych od rs'a ?

Opublikowano

Przód sie nie rózni

Opublikowano
  • Autor

Z tego co wiem różnią się materiałem jaki jest zrobiony- hartowaniem :)

Panowie zrobimy drugą turę ,ale może koledzy się opowiedzą czy czują różnicę :naughty: aby pózniej nie było że .....

Już słyszałem różne opinie :gwizdanie:

Opublikowano

Z tego co wiem różnią się materiałem jaki jest zrobiony- hartowaniem :)

Panowie zrobimy drugą turę ,ale może koledzy się opowiedzą czy czują różnicę :naughty: aby pózniej nie było że .....

Już słyszałem różne opinie :gwizdanie:

weź nie gadaj różnica musi być - w portfelu mniej 5 stówek więc na pewno się szybciej jeździ :kox:

ps. thnx doszła dziś paczka w robocie się smiali że to stablizator do biurka :thumbdown:

Opublikowano

Wąski. wielkie dzięki ! "RSowe pręty" już są u mnie :kox:

Opublikowano
  • Autor

a ile paczka wyszła :mysli:

Opublikowano

38

Opublikowano

No i jak? Zalozyl juz ktos? Jakie wrazenia?

Ja wlasnie z urlopu wrocilem i mam nadzieje jutro odebrac auto... 20km w drodze do domu powinno mi wystarczyc do zdania jakiejs relacji.

Opublikowano

czy zwykły mechanik sobie poradzi z wymianą stabilizatorów ? :disgust:

Opublikowano

Nawet zwykly czlowiek sobie poradzi :polew:

Opublikowano

wymiana trwa jakies 60 min na 2 szt :)

przód to chwila :)

tył 2 chwile :)

jest róznica dość spora :)

zeby wymienić stabilizatory potrzebny jest kanał :) [br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 07:12_________________________________________________zmieniajcie stabilizatory :)

róznica kolosalna :)

Przód seryjny to jest pusta rura ;) a od RS4 jest pręt 2 razy cięższy ;)

tył to w seri to pomyłka ze wogule jest ;)

od RS4 3 razy wiekszy i cięższy ;)

warty mod 600 zł ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.