Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cieknie ze zbiorniczka wyrównawczego, co to za szczelina ?


Andrew7771

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie. Ostatnio w mojej Audioli przyuważyłem że raz na jakiś czas strasznie szybko ucieka mi płyn. O tyle to dziwne ze np postoi z 3 dni nie ruszana, płynu jest tyle samo, ale czasami postoi z dzien, i płynu prawie nic nie ma ! przy dolewaniu pewnego razu oczom mym ukazal sie po prostu "ciek" z takiego oto miejsca w zbiorniczku wyrównawczym ( zdj znalezione w necie, do 1.6 jest inny, ale chodzi mi o to co w kółku, bo z 1.6 też takie coś ma ) : Przechwytywanie.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Dodam jeszcze że po "ulaniu" sie z tego miejsca tego plynu pokapał, i juz nie leci. Jak na razie 3 dzien tyle samo. Wie ktos o co tam chodzi ??

A i jakby ktos mogl mi podpowiedziec, jak to wrzucone zdj. pokazac tak bez linku, by bylo zdj. pod tym co napisalem, to bede wdzieczny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak poradziles sobie z tym problemem. zrob dokladne płukanie ukladu chlodzenia razem z nagrzewnica. sciagnij z niej weze i pompuj do nich wode zalej blok woda destylowana i 250 ml octu pojezdzij chwile az sie zagrzeje potem poczekaj az ostygnie sposc wode i zalej juz sobie świeżym plynem i gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli węże masz miękkie a płyn wywala to po prostu zmień korek,w tym siadły zaworki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to w korku moze lezec wina??? napewno?? bo we wtorek jade do poznania i troche mnie to zmartwilo. moze ktos to potwierdzic ze to wina korka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zamień się z kimś na kilka dni na korki to sprawdzisz czy to korek. Napisałem Ci bo miałem identyczny przypadek w B7 TDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...