Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Low&Slow czyli spontaniczny spot na Bora Kraków ;). - YouTube

w ruchu :)

---------- Post dopisany 18-04-2014 at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany 09-04-2014 at 11:53 ----------

Ok, to zarzucimy zdjęciami i małym przedświątecznym UPem 8-)

Na początek z Audi Macka ;)

tumblr_n40qenxuNo1qlegy9o1_1280.jpg

GMB Media:

10255955_640234242698153_7813203017126231201_n.jpg?oh=61327075cbf3f62ae53d90ef5873079f&oe=53CE7ABF&__gda__=1405346223_9465982cfe53fadb096368ba59b48da4

1510496_640234219364822_2760849509343961647_n.jpg

Oraz photocichy czyli zdjęcia od Kamila:

10268460_1476465669250651_6816636604264802873_n.jpg

Więcej zdjęc niebawem :mrgreen:

No i obiecany mały update (nie jest to finalna wersja, więc wstrzymam się z opisem i zdjęciami) :twisted:

34e5ao6.jpg

Opublikowano

fajne fotki, ostatnia fajna do kalendarza :naughty:

Opublikowano

Przedostatnia zdecydowanie lepsza :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Przedostatnia zdecydowanie lepsza :naughty:

Może przez to, że robiona przez profesjonaliste a nie przeze mnie :kox:

Opublikowano

jakos bardziej mi pasiła z serią:whistling:, ale moze jak zobaczę na żywca, to się przekonam, plus pewnie taki że pewnie jeszcze niżej ziemi przód zszedł teraz nie?:naughty:

Opublikowano
  • Autor
jakos bardziej mi pasiła z serią:whistling:, ale moze jak zobaczę na żywca, to się przekonam, plus pewnie taki że pewnie jeszcze niżej ziemi przód zszedł teraz nie?:naughty:

optycznie jedynie :wink:

Opublikowano

zapowiada się ciekawie

Opublikowano
jakos bardziej mi pasiła z serią:whistling:, ale moze jak zobaczę na żywca, to się przekonam, plus pewnie taki że pewnie jeszcze niżej ziemi przód zszedł teraz nie?:naughty:

optycznie jedynie :wink:

tak o to mi właśnie chodziło:wink:

Opublikowano

za rzadko na spoty przylatujesz :kox: przez Ciebie mam za małe koło, ale co się odwlecze to nie uciecze

u mnie luft też musi być bo na gwincie to jednak straszna koza:decayed:

na żywo to robisz robote konkretną :kox:

Opublikowano
fajne fotki, ostatnia fajna do kalendarza :naughty:

racje ma chłop, a w kalendarzu takie pustki są :thumbdown::thumbdown::thumbdown:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
fajne fotki, ostatnia fajna do kalendarza :naughty:

racje ma chłop, a w kalendarzu takie pustki są :thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Chętnie podeśle... ale nie mogę znaleźć tematu ze zgłoszeniami :facepalm:

---------- Post dopisany 06-05-2014 at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2014 at 11:20 ----------

jedno zdjęcie które ustrzeliłem w nocy, nic szczególnego ale jak na pełną amatorkę to mi się podoba :D

2ppnbqw.jpg

Opublikowano

Dokładka na równo z trawnikiem haha? :grin::decayed::shock3:

fajnie wyglada :)

Opublikowano
  • Autor
Dokładka na równo z trawnikiem haha? :grin::decayed::shock3:

fajnie wyglada :)

Albo mam za nisko auto, albo za wysoko koszę trawe :decayed:

Opublikowano
jedno zdjęcie które ustrzeliłem w nocy, nic szczególnego ale jak na pełną amatorkę to mi się podoba :D

http://i59.tinypic.com/2ppnbqw.jpg

ja to amatorka to też poproszę takie foto:naughty:

Opublikowano
fajne fotki, ostatnia fajna do kalendarza :naughty:

racje ma chłop, a w kalendarzu takie pustki są :thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Chętnie podeśle... ale nie mogę znaleźć tematu ze zgłoszeniami :facepalm:

---------- Post dopisany 06-05-2014 at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2014 at 11:20 ----------

jedno zdjęcie które ustrzeliłem w nocy, nic szczególnego ale jak na pełną amatorkę to mi się podoba :D

http://i59.tinypic.com/2ppnbqw.jpg

k*rwa Bartek niezły skill:kox:, na kiedy się ustawiamy?:naughty:

Opublikowano

świetnie wygląda zderzak S-line z czarnym dołem:slina:

Opublikowano

Piekna jest :kox: Fajnie szare dokładki się prezentuja. W środku walnalbym s-line z b7 i kiere z tt.

Opublikowano

świetne autko:good:

Opublikowano

Teraz już wiesz gdy trawa dotyka dokładki to trzeba siec ! :grin::grin::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.